Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Plesnivec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie RZ MV Plesnivec na severe Slovenska

Ubytovacie kapacity v blízkosti dvoch lyžiarskych vlekov, lyžiarske strediska Hrebienok, Jakubovho lúka, Jamy, Skalnaté Pleso, Interski.

slovenských rekreačné zariadenie sa nachádza v centre Vyokých Tatier vo výške 1050 m.n.m. Plesnivec má v ponuke 100 lôžok v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách s umývadlom, TV. Sprchy a wc sú na chodbách. Ďalej je k dispozícii jedáleň pre 120 hostí, spoločenskú miestnosť s Dennym barom.

Ubytovňa má k dispozícii biliard herňu, videoprogramy, zabezpečenia profesionálnych horských sprievodcov, rezerváciu fakultatívnych výletov. V objekte je parkovisko, detské športové Ihrište. Je možné, že penzión je už v súcasnosti zrekonštruovaný na vyšší štandard ubytovania.

Ubytovanie v Starom Smokovci Slovensko predstavuje ponuku dovolenky s možnosťami na kvalitný odpočinok. V lokalite sa dajú organizovať výlety do Slovenského raja, Pienin, termálne kúpalisko Vrbov, Bešenová, Tatralandia - Liptovský Mikuláš. Možnosti dovoleniek v horskom prostredí s aktívnym oddychom na lyžiach alebo využívaním služieb rehabilitačných centier.

oddychová v panenskej kráse prírodných krás určite je Grem turistickej ponuky nevšednosť regiónu. Hory ohromujú ich veľkosťou. Opatrnosti nikdy nie dosť - jednoducho môžu byť aj nebezpečné. Horské cesty sú starostlivo upravené platenými pracovníkmi alebo aj športovými nadšencami. Pri věčších túrach si dávajte záležať na bezpečný návrat. Slovensko Vám umožňuje vyskúšať príležitosti k ubytovanie v atraktívnom prostredí.

Dôležité atrakcie v slovenskom oblasti hôr sú pamätníky zo skorších dôb v centrách miest a taky kúpalisko s minerálnou vodou. Pre návštevníkov Slovenska príťažlivým suplutorem hradných budov je Spišský hrad. Lehnen je využívané v aqua parku v Poprade taky v naturálnom bazénních jamách vo Vrbove. Pozrite sa na Slovensko. Nájdete zábavné i historické pamiatky. Blízkej Poľsko je taky pôvabné zlepšenie dovolenky v tunajšej lokalite. Slovensko vlastné z vešia časti hôr situovaných na severe porovnávajúc na strane Poľska. Ústí to k nezanedbateľným množstvo slovenských turistiky v areáloch oddychu.

Celý podtatranskom regióne sa určuje za turisticky významnú časť zo Slovenských krajov. Slovensko tvoria u severnej hranice rekreačnej jednotku z turistických centier. Skuste objaviť túto lokalitu. Atraktívny zaujímavosti bežne bývajú tiež vo vedľajších mestách so zachovaným dedičstvom. Regionálne Čeky taky vytvárajú ich hodnoty aj iné zručnosti predkov. Slovensko sa zaujímavo delia podľa lokalít. Kultúrne diferenciácia je celkom zaujímavá v západnej časti a tiež na východe.

Na východe horského masívu je situovaný lokalitu na dovolenku dolinného charakteru ťahajúceho sa témněř k severnej štátnu hranicu. Tu navštívte zaujímavosti dediny Ždiar. Tento kraj Slovensko zastupuje s tradičnou kultúrou, ktorá patrí do tohto prostredia. Prírodné oblasť okolo je niekde nezničenou vplyvom vzáleného priemyslu. Slovensko je hrdé na vyjímočnost atraktívnych území.

K dovolenke vnútri lokálneho územia patrí jaskyňa vo východnej časti. Navštívte ju vo východnej partiu. V porovnaní so lužby turistiky, dôležitým Grem navždy zostávajú horské výtvory a adrenalínová zábava na snehu. Horskú rekreáciu ovplyvňujú priváty s novými ponukami. Za cieľ Turia si môžete určiť taky plesa.

Kontakt:  zdroj internet

ubytovanie Starý Smokovec RZ MV Plesnivec

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net