Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Rogalo
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry ubytovanie rekreácia Rogalo

Poloha radí penzión medzi lacnejšie lokality a však blízko všetkých atrakcií Tatier. Penzión má polohu v malebnej podtatranskej dedine s menom Mengušovce Slovensko. Lokalita má výhodnú polohu keď Vyšné Hágy sú vzdialené len 6 km. Nadmorská výška obce je 600 m.n.m. Rogalo je vybavený tromi čtyřmístními apartmány, deviatich dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky. Má kapacitu 40 lôžok a umožňuje celodenné stravovanie.

Široké možnosti športového a turistického vyžitia. V mimosezóne majú otvorené pre školské kurzy a podnikové zájazdy ako aj pre rekreáciu. Ponuka svojim zákazníkom aj reštauračné služby v centre Starého Smokovca v reštaurácii za výhodnú cenu len 100 Sk za kompletné menu. V prípade věčších zájazdov je možná dohoda ceny za stravu. Internetové služby a posedenie v cukrárni.

Táto horská krajina má hodnotu pre krajinu Slovensko. Ide o lokalitu masívu hôr na slovenské. Rôznorodý terén využívame pre lajckou turistiku i horolezectvo. Okolité územia majú pridanú hodnotu skvelým klímou. Luxusný pobyt sa dostáva do povedomia taky účinky čistého vzduchu. Dôležitou časťou pobytu sú turistické služby na blízku.

Táto web stránka predstavuje ubytovanie v objekte chatovým prvky. Je vhodný do lesného prostredia a tak býva vyhľadávaný. Môže to byť hľadaná možnosť ubytovania pre všetkých ktorí si radi varia vlastné obľúbené jedlá. Slovensko vo svojich místách môže mať aj takéto ubytovanie.

Podtatranské kraj ponúka podhorskej pobyty. V lokalite určite vyskúšajte horúce pramene - vo väčším počte u miest. Blízkej hory Magura má takéto minerálnej vody tiež. Preto choďte na Ružbachy. Môže to byť ďalšie miesto čo Slovensko zaraďuje k nevšedným.

Tradičným športovým doplnkom sú bežecké lyžovanie a taky vysokohorská turistika. Tejto skutočnosti sa prispôsobujú obchodné stánky a ešte služby. Slovensko ponúka tu rozvinuté želiezka kvalitných športovísk - upravených zjazdoviek. K dobrému záujmu o zákazníka prináleží zaujímavá lokalita v okolí osád alebo miest.

dovolenka Menguaovce ubytovanie Rogalo

izba detske ihrisko

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net