Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Havran
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko Havran Tatry rekreaciae Ždiar ubytovanie

Zážitky z tatranského prostredia vysokých hôr Slovenska. Rekreačný dom je situovaný v Ždiari Slovensko, dediny bohatá na kultúrne ľudové tradície. Penzión má kapacitu 20 hostí. Ponúka ubytovanie v dvoch, troch a štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Ďalej má k dispozícii reštauráciu a bar, ktoré sú vhodní aj na obchodné rokovania.

nájdete tu krásni výhľad na okolie. V zime v lokalite môžete lyžovať na upravených svahoch s umelým zasnežovaním. Havran má taky k dispozícii saunu a biliard. Je tu možnosť návštevy Poľska. Rekreácia v Ždiari je plná zážitkov z folklóru, prírody, blízkych kúpalisko.

Zdržiavať v kľude prírodných krás je Grem turistickej ponuky nevšednosť regiónu. Tatranské pohoria fascinujú ich veľkosťou. Človek získa rešpekt - jednoducho môžu byť aj nevľúdne. Horské cesty sú upravované profesionálmi alebo športovými nadšencami. Vysokohorské túry sú pekné ale je potrebné dávať pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko má priestor k dovolenke v zdravom duchu.

Doplňujúce atrakcie v tejto slovenské časti sú galérie a múzeá v miestnych osadách a taky minerálne vody na kúpanie. Dobre známym zástancom hradných budov je Spišský hradný komplex. Lehnen je povolené v aquaparkových bazénoch v Poprade a tiež v termálnom kúpeľnom objekte za Vrbové. Prezrite si Slovensko. Objavíte popísané nevšednosti. Poľská neďaleká oblasť určite je pútavé zdiferencování relaxácie na úpätí hôr. Slovensko vlastné věčšinu Tatier s porovnaním s PL. Napomáha to možnostiam rozšírené slovenské turistiky v tady tom území.

Tunajšia krajina sa považuje ako turistická časť. Slovensko buduje u severnej hranice silného zástupca z vážených turistických lokalít. Naplánujte si navštíviť tento región. Nevšednosti čo stojí za návštevu sú situované tiež v dávnych osídlach poznačených vývojom od dávna. Regionálne Čeky drží nepoškodený zdedené pamiatky aj atraktívne možnosti podobného rázu. Slovensko sa příznačními možnosťami delia svojimi kraji. Zachovaná zvyklosť predkov býva možná rozdielni u Moravy a taky na východe.

Vo východnej časti tunajších hôr je situovaný rekreačná časť dolinného charakteru ťahajúceho sa témněř k severnej štátnu hranicu. Tu je položená usadlosť pod horami. Toto územie Slovensko zatraktívňuje s kultúrnou tradíciou, ktorá je spiata s prírodou. Lokácie prírody v okolí je taky scelia nedotknutá turistov. Slovensko je hrdé na vyjímočnost atraktívnych pohoria.

K útrob podzemí regionálnej ponuky odporúčame vidieť atrakciu ako je kvapľová výzdoba. Navštívte ju za tatranskými Matliare. Hlavným zážitkom naďalej zostávajú hory a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Horskú rekreáciu skvalitňuje nové hotely. Na horských terasách sa nachádza aj skalné útvary.

rekreacia Ždiar penzion Havran

bar

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net