Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Viktória
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Ubytovanie Viktória Belianske Tatry Slovensko

Táto ča Tatier predstavuje dovolenku najmä v centre oblasti Ždiar Slovensko. Penzión je situovaný pod Belianskymi Tatrami s krásnym výhľadom z okna Vašej izby. Ubytovacie zariadenie Viktória ponúka ubytovanie v útulnej, vkusné izbách. Tieto sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom, alebo vaní a wc a bidet. K vybaveniu izieb taky patrí TV-sat a balkón. Ponúknuté sú dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.

Rekreačné dom má charakteristike architektúru stavby pre ten istý kraj. Poloha je prínosom v zime pre lyžiarov kuli svojim dvom bliským lyžiarskym strediskám s 22 vlekmi. Slovensko tu predostiera v lete ponuku dovolenky, ktorú si môžete vychutnať blízku vysokohorskú turistikou.

Tatranská oblasť je hodnotná pre celé Slovensko. Ide o lokalitu horstva Slovenska. Horský terén používame na výstupy a horolezecké výpravy. Tatranské lokality majú pridanú hodnotu v dobrých klimatických podmienkach. Pobyt získava na povedomie dobrými účinky čistého vzduchu. Dôležitou časťou pobytu sú atrakcie pre návštevníkov v okolí.

Tento web reprezentuje ubytovanie v dome na spôsob chaty. Hodí sa do lesného regiónu a teda je vyhľadávaný. Býva to hľadaná alternatíva ubytovanie pre hostí ktorí radi varia obľúbené jedlá. Slovensko vo všetkých regiónoch ponúka aj také ubytovanie.

Podtatranská lokalita ponúka horské dovolenky. V lokalite sú minerálne termály - vo väčším počte u Popradu a okolia. Neďalekej hory Magura má podobní minerálne vývery taky. Pre takýto účel si prezrite Ružbachy. Môže to byť územie čo Slovensko zaraďuje ako kvalitné.

Zdravým horským športom je zjazdové lyžovanie alebo turistika. Takým skutočnostiam sa zariaďujú obchodné podmienky a služby pre návštevníkov lokality. Slovensko podporuje tu rozvinuté želiezka dobrých športovísk počnúc upravených zjazdoviek. K dobrej starostlivosti o turistov patrí atrakcie v okolí dedín i mestečiek.

dovolenka Belianske Tatry penzion Viktória

kúpeľňa reštaurácia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net