Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Horal
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Štôla Tatry penzion Horal

Vyššie ubytovací štandard v podtatranskej dedine. Ubytovanie je situované v malebnom prostredí pod pásmom lesa pod Vysokými Tatrami na Slovensku. Ponuka ubytovanie v dvoch a trojlôžkových izbách s príslušenstvom. Celková kapacita je 15 hostí. Horal ponúka stravu formou polpenzie alebo plnej penzie. Ubytovacie objekt má vždy k dispozícii poľovnícky izbu v ktorom je možné vychutnať relax.

K dispozícii je otvorené ohnisko. Pravidelne sa organizujú záhradná párty s ľudovou hudbou. Personál s radosťou poskytne horskej kolesá, výučby jazdy na koni (pre pokročilých záujemcov jazdy na koni). Pre penzión je česť predstaviť záujemcom kultúrne a historické pamiatky, radi sprostredkuje výučby paraglidingu, horolezectvo, sprievodcovské služby. Aj tak muža vyzerať dovolenka na slovenský.

Podtatranská oblasť je prínosná pre celé Slovensko. Je to lokalita vysokých hôr vo vnútornom Slovenskom. Horské a podhorské terén je vhodný pre ľahšie turistiku a horolezecké výpravy. Tatranské regióny majú výhodu v zdravú klímu. Kvalitné pobyt získava na hodnote aj blahodárními účinky sviežeho ovzdušia. Hľadaným doplnkom dovolenky sú atrakcie v okolí.

Táto strana opisuje ubytovanie v domčeku chatového rangu. Hodí sa do lesného regiónu a tak ho návštevníci vyhľadávajú. Býva to dobrá možnosť ubytovania pre hostí ktorí radi varia obľúbené jedlá. Slovensko v rôznych oblastiach ponúka aj také ubytovanie.

Tatranský región dodáva kvalitné ubytovanie. V oblasti môžete použiť minerálne termálne pramene - veľa u věčšího mesta. Neďaleký horský masív Magura ukrýva také minerálnej vody tej istej. Pre takéto účely navštívte Ružbachy. Môže to byť územie ktoré Slovensko priraďuje ku kvalitným.

Hojne využívaným športom na horách sú zjazdové lyžovanie a turistika. Tomuto trendu sa zariaďujú obchody a taky iné služby. Slovensko ponúka tu silné želiezka športových areálov - terénu pre lyžovanie. K záujmu o hostí prináleží zaujímavá lokalita v okolí dedín i metropol.

dovolenka Štôla penzion Horal

terasa poľovnícka izba

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net