Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Nataša
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Nova Lesna rekreačné pobyty Nataša lacné ubytovanie "

Kvalitné úroveň dovolenke v Tatranskej oblasti Slovensko. Tu ten privát vlastnú mladá rodina v dedine len 4 km vzdialené od Starého Smokovca Slovensko. Penzión ponúka Najväčšie kapacitu pre 30 hostí v 9 izbách. Každej izba je vybavená kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Priestranná jedáleň s kuchňským kútom, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, kávovar a dve chladničky, TV-sat

Parkovanie pri penzióne pre 9 áut alebo 1 autobus. V prípade záujmu klientov je poskytnutá strava. Privát je situovaný pod Tatrami - oblasť Nová Lesná a má klímu pôsobiaci preventívne a liečiv proti respiračným a alergickým ochoreniam.

Tunajšia oblasť je prínosná pre blízke Slovensko. Máme tu lokalitu horských masívov v SKK. Rôznorodý terén má potenciál pre ľahšie túry a lezenie. Tatranské lokality majú výhodu v okysličenej Klima. Luxusná dovolenka získava na povedomie dobrými účinky čistého ovzdušia. Hľadaným doplnkom dovolenky sú atrakcie pre návštevníkov neďaleko.

Táto web stránka opisuje pobyty v domčeku na spôsob chaty. Je vhodný do podhorského porastu a tak je vyhľadávaný. Môže to byť vhodná alternatíva pobytu pre tých ktorí radi urobia obľúbené jedlá. Slovensko vo svojich lokalitách môže mať aj takú dovolenku.

Tunajšia oblasť dodáva horské pobyty. V oblasti sa nachádza horúce termálne pramene - hojne u Poprade a blízkom okolí. Blízky horský masív Magura má takéto vodné zdroje tej istej. Na takýto účel vycestujte na Ružbachy. Je to ďalší území ktoré Slovensko dopĺňa ako nevšedný.

Obľúbeným športovým výkonom je zjazdové lyžovanie alebo vysokohorská turistika. Tomuto trendu sa prispôsobujú obchodné stánky a taky služby. Slovensko má tu rozvinuté zástancov športových areálov - lyžiarskych zjazdoviek. K dobrej starostlivosti o návštevníkov patrí zaujímavý región v okolí obcí alebo miest.

dovolenka Nova Lesna privát Nataša

jazierko kúpelka

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net