Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Penzion Hana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko penzion Hana Nová Lesná ubytovanie v južných Vysokých Tatrách

Zažite čaro dediny na slovenskom území s mnohými službami turistickího ruchu v okolí a priamo v nej. Celoročná prevádzka. Ponuka ubytovanie v izbách s celkovou kapacitou 41 lôžok. Ubytovacie zariadenie na prvom poschodí disponuje s izbami vybavenými kúpeľňami, chladničku. Na druhom poschodí sú izby s kúpeľňami s wc a chladničku. Na rovnakom poschodí sú aj dve spoločenské miestnosti s TV-sat.

V nepriazni počasia využite zábavu s biliardom, stolným tenisom a základné kuchýň. Poskytovanie stravy v reštaurácii s barom. Požičanie bicykla je možné taky.

Tunajšia krajina je zaujímavá pre neveľkom Slovensko. Ide o peknú časť horstva na severe Slovenska. Rôznorodý terén používame pre túry aj horolezectvo. Okolité oblasti majú výhodu v dobrých klimatických podmienkach. Kvalitné ubytovanie získava na povedomia aj liečebným účinky sviežeho vzduchu. Dôležitým doplnkom dovolenky sú služby v blízkosti.

Tento web opisuje dovolenku v penzióne na spôsob chalupy. Je vhodný do horského prostredia tak ho návštevníci hľadajú. Býva to nevšedný alternatíva dovolenky pre hostí ktorí si radi robia vlastné obľúbené jedlá. Slovensko v rôznych regiónoch môže mať aj takéto ubytovanie.

Tunajší kraj dodáva vyhľadávané pobyty. V regióne určite navštívte horúce aqua parky - najviac u věčších miest. Neďaleká Magura ponúka takéto zdroje taky že jo. Na takýto účel navštívte Ružbachy. Určite to je ďalšie miesto čo Slovensko priraďuje medzi navštevované.

Zdravým športovým doplnkom sú zjazdové lyžovanie alebo taky horská turistika. Tomuto trendu sa zariaďujú obchodné stánky a aj služby. Slovensko propaguje v tejto oblasti dobrej Zástancovia kvalitných športovísk samozřejmně lyžiarskych tratí. K záujmu o hostí patrí upravené okolie obcí i metropol.

dovolenka Nova Lesna penzion Hana

druha izba lyžovanie

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net