Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Petra
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

penziony Petra Slovensko ubytovanie Tatry - horská moderná rekreácia

Vysokohorské atrakcie pre ľudí ktorí majú radi hory. Ubytovacie objekt nájdete v malebnej obci Veľký Slavkov Slovensko okolo 7 km od centra Vysokých Tatier Starého Smokovca. Tam sú situované niektoré zjazdovky. Kapacita 27 lôžok, z toho 7 přistílek. Je to vhodné zariadenie na firemné dni, rekreačné pobyty zamestnancov, školenia a kurzy, oslavy. Je to dovolenka v Tatrách Slovensko v Chalupová štýle reprezentujúci horskej ubytovanie.

Zabezpečenie ubytovanie v jednom apartmáne vybavenom 2 izbe, TV, kúpeľňou a vaní. K dispozícii je 5 dvojposteľových izieb s predsieňou, kúpeľňou a TV. Dva štvorlôžkové izby s kúpeľňou, TV a kuchyňou. Poskytnutá je reštaurácia, kaviareň s kapacitou 33 miest, relax centrum so SPA bazénom a inými relax zariadeniami. Posedenie pri grile s programom, detské ihrisko, požičiavanie športových potrieb.

Podtatranská časť krajiny je prínosom pre Slovensko. Ide o známu lokalitu masívu hôr Slovenska. Horský terén je používaný pre lajckou turistiku i horolezectvo. Hornaté územie majú pridanú hodnotu v okysličenej Klima. Kvalitné pobyt má pridanú hodnotu taky účinky čistého ovzdušia. Zaujímavým doplnkom pobytu sú služby pre turistov neďaleko.

Táto strana opisuje pobyt v penzióne chatového rangu. Je vhodný do horského regiónu a teda býva vyhľadávaný. Je to zaujímavá možnosť dovolenky pre tých ktorí radi robia obľúbené jedlá. Slovensko vo všetkých místách má aj také ubytovanie.

Region Tatier ponúka nevšedný ubytovanie. V regióne sa nachádza minerálny zábavné parky - vo väčším počte u Popradu. Blízky horský masív Magura ukrýva rovnaké vodné zdroje taky že jo. Preto si prezrite Ružbachy. Určite to je územie čo Slovensko zaraďuje medzi zaujímavosti.

Veľa využívaným športovým zážitkom sú bežecké lyžovanie a turistika. Takým skutočnostiam sa prispôsobuje obchodné stánky a služby. Slovensko podporuje v tomto regióne rozvinutej Zástancovia zábavných areálov počnúc terénu pre lyžovanie. K starostlivosti o návštevníkov patrí pekné okolie osád tiež metropol.

dovolenka Tatry penzion Petra

kupelna restauracia

vyrivka

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net