Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  rekreačný dom 123
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Tatry rekreačné dom 123 na Slovensku

spestrí si dovolenku o zážitky z horských túr a odpočinku v rehabilitačných centrách Slovenska. Rekreačné zariadenie je situované v obci Ždiar Slovensko. Je vybavený vkusními izbe vo dvěch samostatných bytových jednotkách. Rekreačný dom má pri sebe k dispozícii trávnatú plochu vhodnú na detské hry. Dom svojim hosťom ponúka altánok, hojdačka a záhradný gril.

Zariadenie disponuje taky bezpeční miestností na odkladanie lyží, bicyklov. V zime je dom nepretržite Vydymovanie plynovým ústredným kúrením. Je tu možnosť vlastného varenia v kuchyniach. Reštaurácie sú vzdialené do 200 m.

História dediny Ždiar ovplyvnilo ľudové umenie Goral. Blízkosť Poľska má tiež svoj podiel na tvári tejto krajiny. Táto skutočnosť spája Slovensko a Poľskými mikroregióny. Návšteva týchto zákutia obohatí vašu dovolenku pri spoznávání kraja.

Táto horská krajina je prínosom pre neveľkom Slovensko. Ide o región pohorie v slovenskom republike. Terénne relief je vhodný pre ľahšie turistiku a lezenie. Hornaté okresy majú hodnotu skvelými klimatickými podmienkami. Kvalitné ubytovanie sa dostáva do povedomia taky účinky čerstvého vzduchu. Hlavným doplnkom pobytov sú atrakcie v blízkom okolí.

Táto strana prezentuje pobyt v domčeku architektonickými prvkami chalupy. Hodí sa do horského regiónu a takže ho návštevníci hľadajú. Môže to byť zaujímavá možnosť ubytovania pre tých ktorí radi robia vlastné gurmánske jedlá. Slovensko vo svojich oblastiach môže mať aj takú dovolenku.

Tunajší región navrhuje horské ubytovanie. V lokalite použite minerálne pramene - vo veľkej věčšině u věčšího mesta. Neďalekej pohorie Magura skrýva rovnaké vývery tej istej. Na takýto účel si prezrite Ružbachy. Môže to byť územie ktoré Slovensko dopĺňa k nevšedným.

Veľa využívaným športom na horách sú bežecké lyžovanie alebo taky vysokohorská turistika. Tejto skutočnosti sa zariaďujú kamenné obchody a služby pre turistov. Slovensko má tu silné zástupca športových areálov samozřejmně lyžiarskych zjazdoviek. K starostlivosti o zákazníka patrí zaujímavý región v okolí obcí alebo miest.

Kontakt:  zdroj internet

Foto nie je k dispozícii.

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net