Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Penzion u Aleny
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka u Aleny Tatry

Lokalita ponúka svoje služby v východnejší časti Tatier Slovensko. Ubytovacie zariadenie je situované v obci Ždiar pod Belianskymi Tatrami. Dovolenka tu predstavuje výhodu blízkych hôr vhodná na vysokohorskú turistiku. Penzión je vhodný na ubytovanie hostí s takým záujmom a vytvára rodinnú atmosferu pre 10 hostí.

Zariadenie je vybavené dvoj a trojposteľovými izbami s kúpeľňou a wc ku každému izieb. K dispozícii je reštauráciám, bar a kuchyňa s možnosťou vlastného varenia. Poskytovaná je aj strava formou polpenzie, alebo len raňajky. Ždiar ponúka horské športové vyžitie aj v zime v dvoch blízkych lyžiarskych strediskách.

Belianske Tatry Slovensko svojou prírodou okúzľujú návštevníkov rovnako ako Vysoké Tatry. V lete je nejnevštevovanejší a vyhľadávaná atrakcie Pieniny a splavy po rieke Dunajec.

Podtatranská krajina je zaujímavá pre středoeuropský štát Slovensko. Je to región masívu hôr na severe Slovenska. Vysokohorský terén je dobrý pre túry aj horolezectvo. Okolité regióny majú pridanú hodnotu v okysličená vzduchu. Kvalitné ubytovanie získava na hodnote liečebným zručnosťami čistého vzduchu. Hlavným doplnkom pobytu sú turistické služby v neďalekom okolí.

Tento web opisuje pobyt v objekte chalupového štýle. Je vhodný do lesného porastu a takže je požadovaný. Je to hľadaná alternatíva ubytovanie pre všetkých ktorí si radi robia vlastné jedla. Slovensko v rôznych regiónoch môže mať aj také pobyty.

Tatranská lokalita ponúka vyhľadávané ubytovanie. V regióne môžete navštíviť minerálne termály - vo väčším počte u miest. Neďaleký horský masív Magura ponúka témněř rovnaké vývery tiež. Pre takéto účely vycestujte na Ružbachy. Môže to byť časť územia ktoré Slovensko zaraďuje medzi svoje skvosty.

Zdravým horským športom môže byť lyžovanie alebo taky turistika. Tejto skutočnosti sa zariaďujú obchodné stánky a ešte iné služby. Slovensko propaguje v tejto časti dobrej zástancov dobrých športovísk - upravených zjazdoviek. K starostlivosti o hostí patrí atrakcie v okolí obcí a miest.

dovolenka Ždiar penzion u Aleny

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net