Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  penzion Kamzík
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Belianske Tatry penzion Kamzík Tatry

Dedina má k dispozícii 22 vlekov v 2 lyžiarskych strediskách s rozvinutými službami. Kamzík je postavený v nadmorskej výške 920 m pod štítmi Belianskych Tatier Slovensko. Dovolenka tu patrí medzi najkrajšie kôli Panoram vysokých hôr. Penzión je vybavený dvoch, tri a štvorlôžkovými izbe. Všetky majú vlastné sociálne zariadenia, TV-sat. Ubytovacia kapacita je pre 45 hostí.

Staráme sa o gastronómii podávanú vo svojej reatauraci najmä zariadené drevenými prvkami s minibarom alebo v poľovníckom Saloniki. V prípade nepriaznivého počasia, Kamzík má pre svojich hostí pripravenú zábavu formou hry na biliardovom stole, stolným tenisom, alebo fínskou saunou. Bezplatné parkovisko a ohnisko.

Táto horská oblasť má prínos pre středoeuropský štát Slovensko. Ide o lokalitu masívov hôr pri vnitř Slovenska. Rozličný terén je dobrý pre ľahšie túry aj horolezectvo. Okolité lokality majú hodnotu v zdravom vzduchu. Kvalitné ubytovanie sa dostáva do povedomia liečebným zručnosťami čistého ovzdušia. Dôležitým doplnkom ubytovania sú atrakcie pre návštevníkov neďaleko.

Tu tá strana predstavuje ubytovanie v domčeku s drevenými prvkami. Hodí sa do podhorského prostredia tak je žiadaný. Je to zaujímavá alternatíva ubytovanie pre ľudí ktorí radi robia vlastné obľúbené jedlá. Slovensko v rôznych lokalitách má aj takéto ubytovanie.

Tatranská oblasť navrhuje nevšedný ubytovanie. V lokalite sú minerálne aqua parky - hojne u Poprade a blízkom okolí. Blízke Magura ponúka podobní termálne vývery taky že jo. Na takýto účel choďte na Ružbachy. Je to ďalšie miesto čo Slovensko priraďuje medzi kvality.

Veľa využívaným horským športom je lyžovanie alebo horská turistika. Tomuto trendu sa uspůsobují obchodné stánky a aj služby pre návštevníkov lokality. Slovensko má v tejto časti silnej želiezka dobrých športovísk počnúc lyžiarskych tratí. K dobrému záujmu o zákazníka prináleží upravené okolie dediniek i mestečiek.

náhľad penzionu Kamzík

dovolenka Belianske Tatry

penzion Kamzík - reštaurácia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net