Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Monika
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko ubytovanie Monika Ždiar Tatry

Dovolenka v horskom regióne Slovenska. Penzión poskytuje ubytovanie - obec Ždiar Slovensko, v rodinnom dome na poschodí. K dispozícii sú izby v zložení 2/2, 1/3, 2/3 + 1. Penzión Monika môže ubytovať 15 hostí. Izby majú k dispozícii dve kúpeľne - jedna so sprchovacím kútom a jedna s vaní, 3x WC. Ďalšie vybavenie: kuchyňa s pl. sporákom a chladničkou, kryté záhradné posedenie s ohniskom a záhradným grilom. Dom je vykurovanie plynovým kúrením.

V penzióne je možnosť stravovania. Disponuje taky vlastným vlekom s umelým zasnežovaním na ktorý poskytuje zľavu (dĺžka 240 m). Park sa nachádza pri objekte. Obchod je vzdialený 250, reštaurácie 500 a autobus 200 m. Vlaková stanica 38 km.

Bývať v kľude prírody môže byť základným kameňom ponuky tunajšie slovenské lokality. Pohorie ohromujú svojou drsnosťou. Dávajte si pozor - jednoducho sú aj nebezpečné. Lesné cesty sú čistené platenými pracovníkmi alebo horskými nadšenci. Na chodníkoch je potrebné si dávať pozor na poškodenie svalov. Slovensko má príležitosti pre dobrý odpočinok.

Zaujímavosti ako doplnky v Slovenskom regióne pod horami sú pamiatky historických míľnikov v miestnych osadách a kúpalisko s minerálnou vodou. Známym zástancom hradov je hrad na Spiši. Plávanie je povolené v aquaparku pri Popradskom aqua objekte taky v naturálnom bazénních komplexoch za Vrbové. Spoznajte Slovensko. Nájdete zábavné pamiatky. Poľské obohatenie blízkosti na sto percent je možnosť spestrenie rekreáciou na horách. Slovensko okupuje věčší oblasť Tatranských horských zákutia s porovnaním za severnými hranicami. Pomáha to možnostiam rozšírené turistických atrakcií tu.

Celá podhorská oblasť sa považuje ako turistická časť. Slovensko podporuje u severnej hranice silného zástupca z rekreačných oblastí. Je prínosné navštevovať zaujímavosti. Atraktívny zaujímavosti spravidla bývajú taky vedľa v objektoch udalostiach stvárneným tu. Regióny sa starajú o pamätihodnosti aj atraktívny možnosti podobného rázu. Slovensko sa touto víziou dáva do pozornosti správnymi celkami oblastí. Zdedená kultúra môže byť celkom odlišná na západnom území a tiež východe.

Na východe Tatier je situovaný turistický mikroregión dolinného charakteru ťahajúceho sa témněř do PL. Na tomto území je navštevovaná obce v horskom prostredí. Tento kraj Slovensko zatraktívňuje s tradíciou, ktorá je spiata s prírodou. Zachovaná príroda na okolí môže byť aj čiastočne nedotknuté turistickým ruchom. Slovensko vyvíja úsilie o zachovanie prírodných krás.

K nevšednosť lokálneho územia je zahrnutá podzemný systém. Svoje útroby ponúka medzi Ždiar a tatranskými Matliare. Ak porovnáme doplnkové služby a prírodné atrakcie, víťazom naďalej zostávajú hory a adrenalínová zábava na snehu. Dovolenku tu ovplyvňujú priváty s novými ponukami. Objavte aj vodné plochy ples.

ubytovanie penzion Monika Ždiar

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net