Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Ski Tour
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Ski Tour ubytovanie s lyžováním Tatry Slovensko

Dovolenka v novej modernej časti v blízkosti Studeného potoka. Objekt je bez domácich, je spravovaný správcom. Vhodnosť zariadenie je najmä pre samostatní kolektívy, pre rodiny s detmi, študentov. Je vybavený s dve, tri a štvorlôžkovými izbe so sociálnym zariadením. Poskytuje taky kuchyne, spoločenskej miestnosti s TV-sat a Krba, zabezpečené uzamykateľné parkovisko a zastrešené záhradné grily.

Ski Tour a jeho umiestnenie je v blízkosti obchodu s potravinami, reštaurácií, vinárne a autobusovej zastávky do Tatier. Ubytovanie s celkovou kapacitou jedného penziónu 20 lôžok.

Využite ubytovanie v Starej Lesnej Slovensko kôli nesporným výhodám ktoré lokalita má. Penzión je blízko hotelového bazéna, sauny, tenisu, golfu, fitnis, masážnych kúpeľov alebo vitálneho sveta. Z atrakciou sú to napr. Rímskokatolícky kostol z 13 storočia, evanielický kostol v klasicistickom slohu z roku 1821. blízkom okolí ich poznáme vysokou koncentráciou pamiatok. Ubytovanie neďaleko najvyššie položeného lyžiarskeho strediska na slovenský - Lomnické Sedlo. Potom sú to kúpaliská a všemožne netradičné športy alebo služby turistických sprievodcov.

Prechádzať sa v pokoji prírodných zákutí môže byť Grem turistickej ponuky severo - slovenské územie. Tatranské pohoria fascinujú svojou drsnosťou. Získavame rešpekt - jednoducho sú nevľúdne. Turistické cestičky sú držané v dobrom stave platenými pracovníkmi a športovými nadšencami. Na chodníkoch dávajte pozor na poškodenie svalov. Slovensko môže dávať príležitosti k dovolenke v zdravom duchu.

Významnými dôležitosti v oblasti určite sú pamiatky skorších dôb v centrálnych častiach dedín, miest a kúpalisko s minerálnou vodou. Dobre známym zástancom hradných objektov je Spišský hradný komplex. Plávanie je vítané v aquaparku v Popradskom aqua športoviskami taky v naturálnom bazénoch za Vrbovský dedinou. Navštívte Slovensko. Spoznáte zábavné hodnotní objekty. Poľské obohatenie blízkosti je taky jedna z pútavosť zušlachtění pobytov v tunajšej prírode. Slovensko spravuje věčší časť hôr položených na severe porovnávajúc za severnými hranicami. Smeruje to k hodnotám horskej turistiky v tunajšej lokalite.

Tu tá oblasť sa považuje ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko podporuje u severnej hranice rekreačnej jednotku z krajov. Je obohacujúce navštíviť prírodu. Atraktívny zaujímavosti bežne bývajú tiež na územiach historického rázu. Oblasti rekonštruujú nájdenú histórii alebo špeciálne veci. Slovensko sa zaujímavosťami utvrdzuje svojimi územnými správami. Zdedená kultúra bude celkom rôzna u západnej hranice a taky inde na slovenskom.

Na východe pohorie je sústredený lokalitu na dovolenku pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury tiahnuci sa témněř k Poľsku. V tu tej oblasti je položená usadlosť pod horou. Toto územie Slovensko zastupuje s tradíciou, ktorá patrí do tohto prostredia. Zachovaná príroda v okolí je v něktrých častiach scelia nedotknutá turistickými výlety. Slovensko vyvíja úsilie o zachovanie atraktívnych územia.

K nevšedným prvkom lokálneho územia prináleží aj jaskyňa vo východnej časti. Môžete ju nájsť v Slovenských veľhorách. Ťahákom vždy budú doliny a zjazdovky alebo stopy pre bežkovanie. Poznávacie zájazdy spríjemňuje doplnkové turistické služby. Objavte aj vodné plochy ples.

ubytovanie Stará Lesná penzion Ski Tour

spoločenská miestnosť kuchyňa

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net