Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Oravec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko Nová Lesná Tatry Oravec ubytovanie

Tatranské centrum turizmu Starý Smokovec Slovensko je len 4 km vzdialený. Umiestnenie 4 km od starého Smokovca. Ponuka ubytovanie v dvojposteľových izbách věčšinou s prístelkami. K dispozícii sú dve Zrubové chatky v areáli. Penzión Oravec Slovensko má niektoré izby vybavené vlastnými kúpeľňami. Tri kúpeľne sú spoločné.

Spestrenie je záhrada na posedenie pri záhradného ohnisko a piknik. Je to pokojné prostredie Slovenska. Parkovanie áut je pre 6 a je uzamykateľné. K dispozícii sú kuchyňa, sauna, loggia. Gastronómia pre hostí v jedálni s TV-sat a krbom.

Je to vhodná lokalita na letnú a zimnú dovolenku. Najbližší svah je vzdialený do 1 km, iné sú Lopušná dolina 6 km, Tatranská lesná 6 km. Penzión patrí medzi zariadenia na dovolenku na strednej úrovni v lokalite Nová Lesná Slovensko.

Tunajšia krajina je prínosná pre středoeuropskou krajinu Slovensko. Je to región vysokého horstva na severnom Slovenskom. Vysokohorský terén je vhodný pre ľahšie túry a lezenie. Okolité územia majú hodnotu v okysličená vzduchu. Luxusný pobyt má pridanú hodnotu aj liečebným účinky sviežeho ovzdušia. Hlavným doplnkom ubytovanie sú služby na blízku.

Táto strana opisuje ubytovanie v dome s drevenými doplnkami. Hodí sa do podhorského regiónu tak býva vyhľadávaný. Býva to vhodná možnosť ubytovania pre hostí ktorí radi urobia vlastné jedla. Slovensko v rôznych lokalitách má aj takéto ubytovanie.

Region Tatier ponúka kvalitné pobyty. Niekde určite navštívte minerálne pramene - zvěčša u věčších miest. Neďalekej hory Magura skrýva také termálne vývery taky. Na takýto účel si prezrite Ružbachy. Je to územie ktoré Slovensko priraďuje ako kvalitné.

Obľúbeným športom na horách je lyžovanie alebo taky horská turistika. Takým skutočnostiam sa prispôsobuje obchodné stánky a ešte služby pre návštevníkov regiónu. Slovensko propaguje tu rozvinuté zástupca kvalitných športovísk samozřejmně terénu pre lyžovanie. K dobrému záujmu o zákazníka patrí upravené okolie osád a metropol.

Nová Lesná penzion Oravec

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net