Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Lucia
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nova Lesna ubytovanie Lucia rekreácia v Tatrách

Je vzdialené od nejvěčšího Tatranského centra turistického ruchu Starého Smokovca na slovenskom len 3 km. Penzión Lucia je ubytovacie zariadenie vyššiu kategórie. Nachádza sa v slovenskom podtatranskej obci Nová Lesná Slovensko. Starý Smokovec je vzdialený 4 km. Považuje sa za centrum Vysokých Tatier. Na rekondičné a Doliečovacie pobyty skupina "Fit - in AA" poskytne objednávateľ plnú kapacitu penzióne.

Ubytovanie je vhodné na Chalupársky tipy dovoleniek. Penziónové dom má k dispozícii tri podkrovné izby a jeden na prízemí. Celková kapacita 15 lôžok - 2/5, 1/3, 1/2. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a wc. Izby ponúka TV-sat s 20 programami na výber. Vybavená kuchyňa na prípravu individuálnych jedál. K dispozícii je spoločenská miestnosť s počítačom pripojeným na internet. Táto miestnosť slúži aj ako jedáleň.

oddychová v Lone prírodných atrakcií určite je základným pilierom turistickej atrakcii tunajšie lokality Slovenska. Pohorie fascinujú svojou mohutnosťou. Získavame rešpekt - jednoducho môžu byť nebezpečné. Horské cesty sú čistené profesionálnymi zložkami taky dobrovoľne pracujúcimi nadšenci. Na horských chodníkoch je potrebné si dávať záležať na bezpečný návrat. Slovensko sa stará o možnosti na ubytovanie s atrakciami.

Zaujímavé doplnky dovolenke v slovenských oblasti hôr věčšinou sú pamätníky zo skorších dôb v centrálnych častiach dedín, miest a termálne kúpalisko. Pre návštevníkov Slovenska príťažlivým suplutorem zámkov je hradný komplex stredného Spiša. Kúpanie je umožnené v aquaparku v Popradskom aqua športoviskami a tiež v naturálnom bazénoch pri dedine Vrbov. Spoznajte Slovensko. Objavíte spomínané pamiatky. Blízkej Poľsko je taky jedna z možností spríjemnenie ubytovania v tunajšej prírode. Slovensko má věčší časť Tatranských horských zákutia s porovnaním s Poľskom. Smeruje to k hodnotám turistických centier v areáloch oddychu.

Celá podtatranská oblasť sa uznáva za turisticky významnú časť zo Slovenských krajov. Slovensko podporuje na severe dobrého zástanca z uznávaných turistických centier. Je obohacujúce navštevovať túto lokalitu. Atraktívny zaujímavosti bežne bývajú aj vo vedľajších mestách s poznaním minulosti. Oblasti budujú kultúrne a iné pamiatky taky popřednosti iných miest. Slovensko sa týmto smněrem líšia správnymi celkami oblastí. Zdedená kultúra môže byť možno rôzna v západných častiach alebo na inom území.

Východná časť pohoria je k navštívenej turistický mikroregión v kotline ťahajúce sa až k Poľsku. V tejto časti je navštevovaná obce pod horou. Túto oblasť Slovensko zatraktívňuje s tradíciou, ktorá patrí do tohto prostredia. Prírodné lokalita tu je aj nedotknutá turistickým ruchom. Slovensko sa snaží o chránenie nepoškodené prírody.

K dovolenke vnútri likality patrí podzemný systém. Nachádza sa východnejšie. Atraktívny skutočnosťou naďalej zostávajú hory a lyžiarske trate. Zájazdy spríjemňuje doplnkové turistické služby. Za cieľ Turia si môžete určiť aj skalné steny.

ubytovanie Nova Lesna penzion Lucia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net