Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Villa Siesta
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Villa Siesta dovolenka

Lokolita Nový Smokovec je vhodná na realizovanie sporotvní dovolné na slovenský. Penzión je situovaný v srdci Vysokých Tatier v centre turistického ruchu, ktorým je Starý Smokovec Slovensko. Villa Siesta ponúka ubytovanie v 23 izbách so 46 lôžkami. Villa uvíta hostí v 18 dvojposteľových izbách a 5 apartmánoch s raňajkami podľa výberu. Osobitosti ponuky je ubytovanie v apartmánoch s medziposchodím, kde spálne je na poschodí. Penzión Siesta má izby vybavené kúpeľňou, WC, minibarom, TV, rádiom, telefónom s pripojením na internet.

Stravovanie je vo svojej reštaurácii s krbom. Podáva sa polpenzie alebo plná penzia.

Villa je vhodné zariadenie na realizovanie sporotvní dovolné. V zime sú k dispozícii nenároční zjazdovky vhodné pre začiatočníkov. Nový Smokovec Slovensko ponúka dovolenku so službami turistického ruchu v blízkosti, dobrú dopravou, vychádzkové alebo náročnejšie túry v okolí. Oblasť vychádza v ústrety aj možnosťami návštevy kultúrnych a historických pamiatok v širšom okolí tejto oblasti na slovenskom.

oddychová v divočine prírody určite je Grem turistickej ponuky tunajšie lokality Slovenska. Tatranské pohoria ohromujú čistotou. Opatrnosti nikdy neni dosť pretože sú zradné. Horské cesty jou udržiavané platenými pracovníkmi taky dobrovoľne pracujúcimi nadšenci. Na chodníkoch radíme dávať si pozor na natiahnutie. Slovensko dáva možnosti k zdravému oddychu.

Zaujímavosti ako doplnky v tejto slovenské časti sú pamiatky histórie v centrálnych častiach dedín, miest a termály. Pre věčšinu turistov príťažlivým zástancom hradných objektov je hrad na Spiši. Bahnení je možné v atrakciách aqua parku v Popradskom aqua športoviskami, v minerálnom kúpalisku pri dedine Vrbov. Navštívte Slovensko. Spoznáte zábavné hodnotní oblasti. Blízkej Poľsko môže byť možnosť spríjemnenie rekreácií v tunajšej prírode. Slovensko vlastné věčší časť hôr situovaných na severe porovnávajúc s Poľskou republikou. Pomáha to možnostiam rozšírené turistických zaujímavostí v areáloch oddychu.

Tunajší región sa uznáva populácií za zaujímavý región. Slovensko stabilizuje u severnej hranice rekreačnej jednotku z regionálnych možností dovolenky. Je obohacujúce objaviť krásu vnútri územia. Zaujímavosti spravidla bývajú tiež vo vedľajších mestách poznačených vývojom od dávna. Menšie celky sa starajú o nájdenú histórii a taky nieco iného zaujímavého. Slovensko sa v tomto duchu vyznačuje svojimi územnými správami. Kultúrne diferenciácia je celkovo rôznorodá na západnom území alebo východe.

Východnej územia tunajších hôr je sústredený lokalitu vhodnú na rekreáciu v doline tiahnuce sa témněř do Poľskej republiky. Tu sa ubytujte v penziónoch usadlosť v hornatom kraji. Tento kraj Slovensko zatraktívňuje s kultúrnou hodnotou, ktorá je spiata s prírodou. Príroda v regióne môže byť aj čiastočne nedotknuté výletníkov. Slovensko je hrdé na vyjímočnost hôr ako atrakcií.

K nevšednosť regionálnej ponuky patrí taky podzemný systém. Je situovaná medzi Ždiar a tatranskými Matliare. Hlavným zážitkom určite sú horské masívy a zjazdovky alebo stopy pre bežkovanie. Horskú rekreáciu spríjemňuje doplnkové turistické služby. Obdivujme i vodné plesa.

ubytovanie v penzione Villa Siesta Villa Siesta

interier posilovna

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net