Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Jarka
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nová Lesná dovolenka Jarka Tatry

V okolí sú tenisové kurty, golf, požičovne športového vybavenia, jazda na koni, lyžiarsky vlek. Ubytovanie se nachádza pod Tatrami v útulnej dedinke s rozvinutým cestovným ruchom. Dovolenka v Novej Lesnej umožňuje prežiť dovolenku v zdravom prostredí so službami, obchodíkom, vinárňami v blízkom okolí. Navštívte skanzeny, reštaurácie, múzeá, hrady, kúpaliská ... Penzión je ľahko dostupný autom a autobusom, alebo vlakom.

Ubytovanie v priváte Jarka ponúka dvoj, troj lôžkové izby. Každá izba má TV a vlastnú kúpeľňu a WC, spoločná obývačka a kuchyňa. Tento privát však ponúka aj izby s nižším štandardom a to dve štvorposteľové izby so spoločnou kúpeľňou a moderne vybavenou kuchyňou. Domáci ponúkajú k dispozícii aj terasu a parkovanie vo dvore, alebo dvoch garážach. Vzdialenosť od obchodu 500 m, zmenáreň 100 m, reštaurácia 500 m, autobus 600 m a vlak 1,5 km.

Relaxovať v kráse prírodných atrakcií je základným pilierom ponuky tunajšie lokality. Hory Tatry zaujmú svoju mohutnosť. Rešpektujte že jednoducho môžu byť zradné. Horské cesty sú udržiavané profesionálmi i dobrovoľníkmi. Pri väčších túrach je potrebné si dávať záležať na bezpečné stúpanie. Tatry dávajú priestor k ubytovaniu v tejto stredoeurópskej krajine.

dovolenka Nová Lesná penzion privat Jarka

Naša web stránka ubytovania používa cookies.
 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net