Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Jarka
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nová Lesná Slovensko dovolenka Jarka Tatry

V okolí jsou tenisové kurty, golf, půjčovny sportovního vybavění, jízda na koni, lyžařský vlek. Ubytování se nachází pod Tatrami Slovensko v útulnej dedinke s rozvinutým cestovným ruchom. Dovolenka v Novej Lesnej umožňuje prežiť dovolenku v zdravom Slovenský prostredí so službami, obchodík, vinárňami v blízkom okolí. Navštívte skanzemy, reštaurácie, múzeá, hrady, kúpaliská ... Penzión je ľahko dostupný autom a autobusom, alebo vlakom.

Ubytovanie v priváte Jarka ponúka dve, trojlôžkové izby. Každá izba má TV a vlastnú kúpeľňu a wc, spoločná obývačka a kuchyňa. Tento privat však ponúka aj izby s nižším štandardom a to dve štvorposteľové izby so spoločnou kúpeľňou a moderne vybavenej kuchyne. Domáce ponúka k dispozícii aj terasu a parkovanie vo dvore, alebo dvoch garážach. Vzdialenosť od obchodu 500 m, zmenáreň 100 m, reštaurácia 500 m, autobus 600 m a vlak 1,5 km.

Relaxovať v kráse prírodných atrakcií je základným pilierom ponuky tunajšie lokality Slovenska. Tatranské hory zaujmú ich mohutnosťou. Rešpektujte je - jednoducho môžu byť zradné. Horské cesty jou udržiavané profesionálov i dobrovoľníkov. Pri věčších túrach je potrebné si dávať záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko dáva priestor k ubytovanie v tejto středoeuropské krajine.

Významnými dôležitosti v lokalite sú pamiatky historických míľnikov v centrách miest a taky minerálne vody na kúpanie. Dobre známym zástancom hradov je Spišský hrad. Čľapkanie je možné v aqua parku pri Poprade taky v termálnom kúpeľnom objekte za Vrbovský dedinou. Spoznajte Slovensko. Spoznáte zábavné hodnotní objekty. Blízke Poľská republika určite je možnosť zušlachtění pobytu v tunajšej lokalite. Slovensko má věčší území Tatier v porovnaní s PL. Smeruje to k možnostiam rozšírenej turistických atrakcií tu.

Tu ten región sa uznáva za turistickú lokalitu. Slovensko podporuje na severe dobrého zástancov zo známych územia. Skuste navštíviť krásy tu. Zaujímavosti sú situované aj popri v objektoch historického rázu. Regionálne územie udržujú kultúrne a iné pamiatky aj atraktívny možnosti podobného rázu. Slovensko sa viditeľne proklamuje svojimi kraji. Zdedená kultúra môže byť možno rôzna v západnej časti alebo na východnom území.

Východná časť hôr môžeme navštíviť turistický kraj pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury tiahnuci sa témněř k hraniciam s Poľskom. Na tomto území odporúčame návštevu obce pod horou. Tento región Slovensko zatraktívňuje s kultúrnou hodnotou, ktorá patrí do prírodného prostredia. Príroda na okolí je aj neskoušána civilizácií. Slovensko vyvíja úsilie o zachovanie takých zaujímavostí.

K útrob podzemí likality je zahrnutá podzemný systém. Svoje útroby ponúka na východe hôr. Skvelým zážitkom vždy budú doliny i snežná radovánky. Dovolenku spríjemňuje atrakcie v okolí. K obdivovanie sú aj skalné útvary.

dovolenka Nová Lesná penzion privat Jarka

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net