Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Zavada
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Zavada Nová Lesná tatranské ubytovanie

Penzión patrí medzi zariadenia pre dovolenkárov požadujúcich vyššiu úroveň v lokalite. Rekreačný objekt je situovaný v malebnej dedine Nova Lesna na úpätí Vysokých Tatier. Penzión poskytuje ubytovanie v dve a tri lôžkových izbách. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie a TV - sat. Na každom poschodí je k dispozícii kuchyňa a pri penzióne terasa s grilom.

K ponuke patrí aj kompletne zariadený trojizbový byt - apartmán s TV - sat, s garážou a balkónom. Tento apartmán sa nachádza asi 400 m od penziónu na prvom podlaží v 6 bytovom dome v tichej časti obce, ktorú predstavuje táto dovolenka.

Tatranská časť krajiny má hodnotu pre štát Slovensko. Máme tu lokalitu horstva na slovenský. Rôznorodý terén používame na výstupy a lezenie. Podtatranské okresy majú výhodu v zdravom vzduchu. Kvalitné ubytovanie získava na hodnote dobrými účinky čerstvého ovzdušia. Hlavným doplnkom pobytov sú služby v neďalekom okolí.

Táto strana opisuje pobyt v penzióne chatovým prvky. Je vhodný do horského regiónu tak ho návštevníci hľadajú. Je to hľadaná možnosť pobytu pre hostí ktorí si radi varia vlastné obľúbené jedlá. Tatry vo všetkých okresoch ponúkajú aj také pobyty.

Podtatranská lokalita dodáva kvalitné ubytovanie. V regióne sú horúce pramene - věčšinou u věčších miest. Blízka Magura skrýva takéto vodné vývery tiež. Preto choďte na Ružbachy. Určite to je ďalšie miesto čo Tatry priraďujú medzi kvality.

Zdravým športovým zážitkom môže byť lyžovanie alebo horská turistika. Tomuto trendu sa prispôsobujú obchodné podmienky a služby pre návštevníkov lokality. Slovensko má v tejto časti silnej zástancov dobrých športovísk - lyžiarskych zjazdoviek. K dobrému záujmu o zákazníka prináleží upravené okolie osád a mestečiek.

dovolenka Nova Lesna penzion Zavada

kupelna jedalen

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net