Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Sibír
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Novy Smokovec dovolenka Sibír Tatry

Oblasť je v zime vhodná pre lyžiarske začiatočníkov pre blízkosť lyžiarskeho areálu Jakubovho lúka. Tento penzión sa nachádza okolo 10 min. pešo od turistického centra Starého Smokovca Slovensko. Ľahko sa tam dostanete Tatranskou elektrickou železnicou - zastávka Sibír.

Ponuka ubytovania v tomto prípade spočíva vo vybavení dvoch, tri a štvorlôžkovými izbe s vlastnými kúpeľňami a WC. Penzión Sibir má vo svojich izbách aj televíziu so SAT. prijmom s 15 programi. Raňajky v cene priamo v penzióne. Obedy a večere si návštevníci môžu objednať v reštaurácii Sibirianka hneď vedľa s 10% zľavou

Penzión sa snaží konkurovať aj cenou pre deti do 6 rokov zdarma a 6 -13 rokov s 50% zľavou. V Novom Smokovci môžete navštíviť vínne pivnice, kolkárnu a kino. Novy Smokovec ponúka dovolenku s blízkymi turistickými službami, dobrou dopravou, vychádzkovými alebo náročným túry v oklitých horách.

Tatranská krajina je zaujímavá pre středoeuropský štát Slovensko. Ide o peknú časť najvyšších hôr na severnom Slovenskom. Rôzny terén používame na výstupy a lezecké výpravy. Hornatej oblasti majú výhodu v zdravú klímu. Luxusné ubytovanie získava na povedomie dobrými účinky sviežeho ovzdušia. Uznávaným doplnkom ubytovanie sú služby pre turistov v neďalekom okolí.

Tu tá strana reprezentuje dovolenku v dome architektonickými prvkami chalupy. Je vhodný do podhorského regiónu a takže je vyhľadávaný. Je to vyhľadávaná alternatíva pobytov pre ľudí ktorí si radi urobia gurmánske jedlá. Slovensko vo všetkých okresoch môže mať aj také ubytovanie.

Tatranská oblasť dodáva zdravé pobyty. V lokalite môžete navštíviť minerálne termály - věčšinou u miest. Blízky horský masív Magura skrýva podobní minerálne vývery taky že. Na takýto účel vycestujte na Ružbachy. Je to miesto ktoré Slovensko dopĺňa medzi skvosty.

Tradičným horským športom sú zjazdové lyžovanie a taky pešia turistika. Takým skutočnostiam sa prispôsobuje obchodné podmienky a turistické služby. Tatry tu propagujú želiezka dobrých športovísk - upravených zjazdoviek. K dobrému záujmu o návštevníkov prináleží zaujímavý región v okolí obcí i metropol.

Novy Smokovec penzion Sibir penzion

izba

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net