Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Szontagh
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Szontagh vila v Tatrách - Nový Smokovec

Športová dovolenka s blízkymi službami pre každého, dobrou dopravou, túry na horách. Penzión Szontagh bol vybudovaný rodinou Szontaghovou, zakladateľmi osady Nový Smokovec. Je to miesto kam prídete ako hosť a odídete ako priateľ. Vila Szontagh ponúka hosťom kvalitné ubytovanie v 5 apartmánoch, 9 dvojlôžkových a 1 jednolôžkovej izbe s možnosťou prísteliek. Izby sú vybavené kúpeľňou, TV, budíkom, telefónom. Väčšia časť izieb má balkón a mini bar. Celková kapacita je 43 lôžok.

Vila k spokojnosti klientov prispieva aj chutnými raňajkami ponúkanými formou švédskych stolov. K dispozícii je aj malý salónik. Ubytovanie má výhodnú polohu na realizovanie horských športov. Blízke okolie je bohaté na prírodné a historické pamiatky. Vila je vzdialená len niekoľko metrov od centra a chvíľku chôdze od obchodu a reštaurácií.

Osada je využívaná najmä na liečebné účely, vznikla v 1875 v nadmorskej výške 995 m.n.m. Ako prvá v okolí ponúkala liečenie aj v zime. Neskôr zaznamenala aj turistický rozmach a architektonicky sa spojila so Starým Smokovcom, tradičnou osadou.

Významnými dôležitosťami v lokalite určite sú architektonické stavby v strede mestečiek a aqua parky. Pre väčšinu turistov príťažlivým zástupcom hradných stavieb je hrad na Spiši. Plávanie je možné v aqua parkových bazénoch pri Poprade, v minerálnych bazénových komplexoch za dedinou Vrbov. Spoznajte dovolenku v Tatrách. Nájdete spomínané nevšednosti. Poľská lokalita blízko určite je dobré spestrenie pobytu v tunajšej prírode. Slovensko využíva väčšie územie hôr situovaných na severe s porovnaním za hranicami na Poľskej strane. Smeruje to k možnostiam rozšírenej horskej turistiky tu.

ubytoanie villa Szontagh izba

restauracia okolie

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net