Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Szontagh
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Szontagh villa v Tatrách - Slovensko Nový Smokovec

Športové dovolenka s blízkymi službami pre každého, dobrú dopravou, túry na horách. Penzión Szontagh bol vybudovaný rodinou Szontaghovou, zakladateľovi osady Nový Smokovec Slovensko. Je to miesto kam prídete ako hosť a odídete ako priateľ. Villa Szontagh ponúka hosťom kvalitné ubytovanie v 5 apartmánoch, 9 dvojlôžkových a 1 jednolôžkovej izbe s možnosťou přistílek. Izby sú vybavené kúpeľňou, TV, budíkom, telefónom. Věčší časť izieb má balkón a minibar. Celková kapacita je 43 lôžok.

Villa k spokojenoti klientov prispieva aj chutnú raňajkami ponúkanú formou švédskych stolov. K dispozícii je aj malý salónik. Ubytovanie má výhodnú polohu na realizovanie horských športov. Blízke okolie je bohaté na prírodné a historické pamiatky. Villa je vzdialená len niekolko metrov od centra a chvíľku chôdze od obchodu a reštaurácií.

Osada je využívaná najmä na liečebné účely, vznikla v 1875 v nadmorskej výške 995 m.n.m. Ako prvý v okolí ponúkala liečení aj v zime. Neskôr zaznamenala aj turistický rozmach a architektonicky sa spojila so Starým Smokovcom, tradičné slovenské osadou.

oddychová v panenskej kráse prírodných atrakcií rovnako je základným kameňom turistickej atrakcii tunajšie slovenské lokality. Tatranské hory fascinujú ich veľkosťou. Získavame rešpekt pretože môžu byť aj nebezpečné. Lesné cesty sú upravované profesionálov alebo aj dobrovoľne pracujúcim nadšenci. U ťažších tur dávajte záležať na bezpečný návrat. Slovensko ponúka príležitosti k zdravému oddychu.

Významnými Dôležitosť v lokalite určite sú architektornické stavby v stredu mestečiek taky aqua parky. Pre věčšinu turistov príťažlivým zástupcom hradných stavieb je hrad na Spiši. Plávanie je možné v aquaparkových bazénoch u Popradu, v minerálnom bazénních komplexoch za Vrbovský dedinou. Spoznajte Slovensko. Nájdete spomínané nevšednosti. Poľská lokalita blízko určite je dobré spestrenie pobytu v tunajšej prírode. Slovensko využíva věčší územia hôr situovaných na severe s porovnaním za hranicami na severe. Smeruje to k možnostiam rozšírenej horskej turistiky tu.

Tu ten región sa určuje ako turistická časť. Slovensko buduje tú rekreačnej jednotku z regionálnych možností dovolenky. Skuste spoznať prírodu. Kultúrne stánky sú situované rovnakej v ďalších lokalitách historického rázu. Regionálne Čeky drží nepoškodené kultúrne a iné pamiatky a iné známe prednosti. Slovensko sa viditeľne proklamuje správnymi celkami oblastí. Kultúrne diferenciácia je celkom odlišná u západnej hranice a taky inde na slovenskom.

Vo východnej časti hôr obdivujeme turistickú lokalitu pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury ťahajúce sa až k hraniciam s Poľskom. Tu je navštevovaná dedina v horskom prostredí. Túto oblasť Slovensko zatraktívňuje s tradíciou, ktorá prezentuje tunajšie zvyklosti. Lokácie prírody v regióne je aj nedotknutá vplyvom vzáleného priemyslu. Slovensko usiluje o čistotu horstva ako takého.

K dovolenke vnútri územnej regióne patrí taky podzemný systém. Táto atrakcia sa nachádza v lokalite Belianskych hôr. Atraktívny skutočnosťou navždy zostávajú horské výtvory a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Rekreáciu skvalitňuje nové hotely. Za cieľ Turia si môžete určiť aj plesa medzi skalami.

ubytoanie villa Szontagh izba

restauracia okolie

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net