Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Encián
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Dovolenka v rekreačnom objekte Encián - ubytování Tatry

Tatranská Lomnica má výhodu vo svojej polohe. Penzión sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice - Slovensko, vzdialený len 5 minút od železničnej stanice a 8 minút od autobusovej zastávky Peak. Ubytovanie v Encián je zrekonštruované v historickom - pôvodnom štýle. Je to vhodní miesto na strávenie dovolenky s realizovaní túr.

Vybavenom spočíva v izbách v nasledujúcich štruktúrach:
jeden dvojlôžková izba, WC, sprcha         
tri dvojlôžkové izby s prístielka, WC, sprcha         
jeden rodinný pokoj 2 + 2, WC, sprcha         
jeden rodinný pokoj 2 + 2 + 2 prístelky, WC, sprcha         
dve trojlôžkové izby. Každá izba má TV-sat.

Stravu je možné objednať v reštaurácii penziónu. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov, obedy a večere na výbřr z menu. Dovolenka je spojená aj s blízkymi službami obchodu, reštaurácií. Sú tu: zdravotné stredisko, lekáreň, banky, pošta, kino, požičovne, minigolf, tenisové kurty, bazény, fitnis, lyžiarske vleky, lanovka na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít.

Tunajšia časť krajiny je zaujímavá pre menšie Slovensko. Ide o peknú časť horstva na území Slovenska. Terénne relief má potenciál pre ľahšie túry a lezenie. Horské regionálne územia majú výhodu v zdravom vzduchu. Luxusná dovolenka získava na povedomie dobrými účinky sviežeho vzduchu. Vyhľadávaným doplnkom pobytu sú služby v neďalekom okolí.

Táto web stránka pojednáva pobyt v penzióne chatového štýlu. Je vhodný do horského regiónu takže je žiadaný. Môže to byť nevšedná možnosť pobytov pre hostí ktorí si radi varia vlastné gurmánske jedlá. Slovensko vo svojich okresoch môže mať aj takéto ubytovanie.

Lokalita Tatier dodáva kvalitnej dovolenky. V lokalite sú horúce aqua parky - najviac u věčších miest. Neďaleký horský masív Magura má podobní vodné vývery taky. Pre takéto účely vycestujte na Ružbachy. Určite to je územie ktoré Slovensko priraďuje k zaujímavým.

Zdravým športom na horách sú zjazdové lyžovanie a vysokohorská turistika. Tejto skutočnosti sa prispôsobuje kamenné obchody a taky služby. Slovensko propaguje tu rozvinuté želiezka dobrých športovísk samozřejmně lyžiarskych tratí. K starostlivosti o hostí prináleží atraktívne okolí dediniek a mestečiek.

dovolenka Tatry PENZION Encián

reštaurácia kupelna

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net