Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Penzion pod lesom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka v penzione pod Lesom Tatry - kvalitné ubytovanie Dolný Smokovec

V lokalite je možnosť podnikať výlety do Slovenského raja, Pienin, termálneho kúpaliska Vrbov, Bešenová, Tatralandia - Lipt. Mikuláš. Penzión pod Lesom Slovensko má k dispozícii 29 lôžok v piatich rodinných apartmánoch s jednom trojposteľovými, jednom dvojlôžkovou izbou, kúpeľňou (umývadlo, sprcha, WC) a balkónom.

Môžete využiť dve samostatné dvojlôžkové izby so sociálnym zariadením a balkónom. Reštauračné služby s kapacitou 48 miest a kaviarňou 20 miest, barom, TV-SAT, biliardový stôl. Návštevníkom Penzión ponúka aj miestnosť pre odkladanie lyží a bicyklov, krytú terasu s krbom, trávnaté volejbalové ihrisko

Penzión je obklopený dvoma lyžiarskymi vlekmi, lyžiarske stredisko Hrebienok, Jakubkova lúka, Jamy, Skalnaté Pleso, Interski. Lokalita dovoleniek s možnosťami na kvalitný odpočinok. Parkovanie je pri penzióne a príjemné večerné posedenie u otvoreného ohniska. Tu ide o dovolenku v horskom prostredí Slovenska s aktívnym oddychom na lyžiach alebo využívaním služieb rehabilitačných centier.

Bývať v panenskej kráse prírodných zákutí rovnako je základom turistickej ponuky tunajšie lokality Slovenska. Pohorie ohromujú svojou veľkosťou. Prevádzajte turistiku s rešpektom pretože sú aj zradné. Lesné chodníky jou udržiavané profesionálnymi zložkami alebo aj horskými nadšenci. Vysokohorské túry sú pekné ale radíme dávať si pozor na poškodenie svalov. Slovensko dáva možnosti k odpočinku s tradíciami.

Zaujímavé doplnky dovolenke v krajinnej oblasti Slovenska môžu byť pamätníky zo skorších čias v miestnych osadách taky termály. Pre návštevníkov Slovenska príťažlivým zástupcom hradov je hradný komplex stredného Spiša. Bahnení je možné v bazénoch aqua parku v aqua areáli a taky v termálnom kúpalisku za Vrbové. Pozrite sa na Slovensko. Spoznáte spomenuté pamiatky. Blízke Poľská republika určite je jedna z pútavosť zatraktívnenie rekreácií v tunajšej prírode. Slovensko využíva věčší časť severných hôr keď vezmeme do úvahy nákupný na strane Poľska. Ústí to k možnostiam rozšírenej turistických centier v areáloch oddychu.

Tunajší región sa určuje ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko tvorí tu rekreačnej jednotku z uznávaných turistických centier. Choďte navštevovať zaujímavosti. Atraktívny zaujímavosti bežne bývajú aj vo vedľajších mestách s poznaním minulosti. Regionálne územie taky vytvárajú zdedené pamiatky a zaujímavé miesta. Slovensko sa v tu tom smere vyznačuje územnými celkami. Kultúra býva věčšinou rôzna na západe a taky na východe.

Východ týchto hôr je situovaný turistické územia v doline tiahnuce sa témněř do Poľskej republiky. V tejto časti odporúčame návštevu usadlosť pod horami. Tento kraj Slovensko zviditeľňuje s tradíciou, ktorá patrí do prírody. Prírodné lokalita na okolie je v něktrých častiach nedotknutá vplyvom vzáleného priemyslu. Slovensko sa stará o pokračovania panenskej prírody.

K nevšedným prvkom oblasti je zahrnutá jaskyňa vo východnej časti. Táto zaujímavosť sa nachádza v Slovenských veľhorách. Ak porovnáme doplnkové služby a prírodné atrakcie, víťazom určite sú horské masívy alebo lyžovanie. Poznávacie zájazdy doplní moderné služby. Na potulkách objavíte aj plesa medzi skalami.

>

ubytovanie, penzion pod lesom Dolný Smokovec

posedenie bar

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net