Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Terra
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nová Lesna Terra pekný penzion Tatry

Blízkosť Poľska, návšteva Troch korún v Pieninách, Morského oka, Krakova, kúpeľov v Szczawnici, splav Dunajca plti či iné goralské atrakcie. Tatranskej bytovanie je ubytovacím zariadením vyššej úrovne. Nachádza sa na slovenskom v podtatranskej dedine Nová Lesná. Starý Smokovec je vzdialený len 4 kilometre. Považuje sa za centrum Tatier Slovensko. Ubytovanie je možné v 2, 3 lôžkových izbách s vlastnými kúpeľňami. Interier dovoľuje udržiavať vysoký hygienický štandard.

Ponuka je vhodná na chalupárskej typy dovolenky s vysokou úrovňou ubytovania. Terra má k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu, spoločenskú halu s krbom a TV-sat. Možnosť raňajok a jazda na koni.

Vzdialený je od nejvěčšího Tatranského centra turistického ruchu Starého Smokovca len 3 km. Ubytovanie sa črtá výhodní polohou pre realizovanie tur v horách alebo věčších nákupu v meste Poprad (7km). Dajú sa realizovať výlety za kultúrnymi a historickými pamiatkami v mestách.

oddychová v pokojnom prostredí prírodných zákutí určite je základným pilierom turistickej atrakcii tunajšie lokality Slovenska. Vysoké pohoria ohromujú čistotou. Dávajte si pozor pretože môžu byť nevľúdne. Horské cesty sú starostlivo upravené profesionálnymi zložkami a športovými nadšencami. Na strmých lesných chodníkoch dávajte záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko môže dávať príležitosti k dovolenke v zdravom duchu.

Významnými dôležitosti v oblasti môžu byť historické pamiatky v miestnych centrách poznávacie turistiky a taky kúpalisko s minerálnou vodou. Známym zástupcom hradných objektov je hrad na Spiši. Kúpanie je možné v bazénoch aqua parku v Popradskom aqua športoviskami taky v termálnom bazénoch za Vrbové. Poznávajte Slovensko. Spoznáte športovej hodnotní oblasti. Poľská neďaleká oblasť je taky jedna z možností zdiferencování relaxácie na úpätí hôr. Slovensko má věčší území Tatier keď vezmeme do úvahy porovnaní s Poľskom. Napomáha to hodnotám turistiky na tomto území.

Tunajší región sa určuje za turisticky významnú časť zo Slovenských krajov. Slovensko vytvára na severe dobrého zástanca z vážených turistických lokalít. Doprajte si spoznať krásu vnútri územia. Atraktívny zaujímavosti sa nachádzajú tiež v dávnych osídlach poznačených vývojom od dávna. Regióny taky vytvárajú zdedené pamiatky alebo špeciálne veci. Slovensko sa kultúrnymi a prírodnými dannostmi proklamuje územnými celkami. Kultúrne diferenciácia môže byť věčšinou rôznorodá na západe a taky blízkosti Ukrajinské hranice.

Východná časť hôr môžeme navštíviť turistické územia v doline tiahnuce sa témněř do Poľska. V tomto regióne sa nachádza obce v hornatom krajinním systéme. Túto oblasť Slovensko zviditeľňuje s tradíciou, ktorá patrí do tohto prostredia. Lokácie prírody tu môže byť aj neskoušána turistickými výlety. Slovensko vyvíja úsilie o zachovanie prírodných krás.

K nevšedným prvkom oblasti odporúčame vidieť atrakciu ako je podzemný systém. Jaskyňa je v lokalite Belianskych hôr. Hlavným zážitkom navždy zostávajú horské výtvory a adrenalínová zábava na snehu. Dovolenku tu kvalitatívne dvíhajú atrakcie v okolí. K obdivu sú aj skalné chrbty.

ubytovanie Nová Lesna izba

penzion Terra

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net