Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Jánošík
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko Jánošík Tatry

Penzión Jánošík Tatry so svojou ponukou je pre Vás dobrou voľbou. Jánošík je situovaný tak aby bol dobrý výhľad z jeho okien na Belianske Tatry a Spišskú Maguru. Penzión sa nachádza v obci Ždiar plnej kultúrneho dedičstva. Vychádzky a túry do okolia môžu byt realizované cez široké sedlo. Tadiaľ sa dostanete do Vysokých Tatier Slovensko.

Ubytovanie je poskytované v dvoch až šesť lôžkových izbách s kúpeľňami, kuchyňami a TV. Objekt má k dispozícii aj izby so spoločným sociálnym zariadením na chodbe. Toto zariadenie Vás pozýva do svojej reštaurácie kde ponúka jedlá na objednávku z menu v ktorom nájdete pestrý výber jedál a nápojov.

Táto krajina má hodnotu pre štát Slovensko. Je to lokalita vysokého horstva na severe Slovenska. Rôzny terén využívame na prechádzky a horolezecké výpravy. Podhorské regióny majú pridanú hodnotu skvelým klímou. Luxusná dovolenka má pridanú hodnotu dobrými účinky sviežeho vzduchu. Nevšedným doplnkom pobytov sú atrakcie pre návštevníkov v blízkom okolí.

Táto strana opisuje pobyt v penzióne chatového štýlu. Je vhodný do podhorského regiónu a tak je požadovaný. Môže to byť hľadaná možnosť dovolenky pre hostí ktorí si radi robia vlastné gurmánske jedlá. Slovensko vo svojich regiónoch má aj takéto pobyty.

Tatranská lokalita ponúka podhorskej pobyty. Tu sa nachádza horúce aqua parky - zvěčša u Popradu. Neďalekej pohorie Magura skrýva takéto termálne vývery taky že jo. Pre takéto účely vycestujte na Ružbachy. Je to ďalšie miesto ktoré Slovensko priraďuje ako nevšedný.

využívaným športovým výkonom sú zjazdové lyžovanie alebo taky vysokohorská turistika. Takým skutočnostiam sa zariaďujú obchody a ešte služby pre turistov. Slovensko podporuje v tejto oblasti dobrej Zástancovia zábavných areálov počnúc lyžiarskych tratí. K dobrej starostlivosti o návštevníkov prináleží pekné okolie dedín alebo mestečiek.

ubytovanie Tatry penzion Jánošík

kupelna bar

sauna kuchyňa zjazdovka

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net