Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Zora
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Zora Tatry

Tatranská Lomnica evokuje oddych v lokalite s dobrým dopravným spojením. Penzión Zora 1 a 2 sa nachádza v Tatranskej Lomnici Slovensko v blízkosti hotela Sorea Morava. Objekt bol súčasťou tohto hotelového komplexu. Dependance hotela - penzión Zora * je vybavené apartmány s dvoj a trojposteľovými izbami vysokej kvality s kúpeľňou, WC, telefónom, rádiom, TV-SAT. Raňajky sú podávané formou bufetu, obedy a večere majú k dispozícii výber z menu. V hoteli Morava je reštaurácia, kaviareň, spoločenská miestnosť, sauna, masáže, stolný tenis, biliard, ihrisko na volejbal, úschovňa lyží.

Ubytovanie v tomto prípade, má ešte k dispozícii rodinné a dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, ktoré sú vybavené umývadlom a rádiom. Títo izby majú spoločné sociálne zariadenie na chodbe. V blízkosti je lyžiarsky vlek na nenáročním svahu, prírodné klzisko. Lyžiarske stredisko Jamy je vzdialené len 400 m a preto toto ubytovanie v Tatrách na slovenské má výhodní polohu. Iné lyžiarske vleky: čučoriedky, lanovka do Lomnickýho sedla, kabínková lanovka na Skalnaté Pleso Slovensko.

Relaxovať v panenskej kráse prírody určite je základným kameňom turistickej ponuky tunajšie lokality Slovenska. Hory fascinujú svojou veľkosťou. Človek získa rešpekt pretože môžu byť zradné. Turistické chodníky sú držané v dobrom stave platenými pracovníkmi aj dobrovoľne pracujúcim nadšenci. Na strmých lesných chodníkoch si dávajte záležať na bezpečný návrat. Slovensko ponúka možnosti k zdravému oddychu.

Zaujímavosti ako doplnky v regióne môžu byť pamiatky histórie v centrálnych častiach dedín, miest a teplé pramene. Navštevovaným zástancom hradných budov je hradný komplex stredného Spiša. Lehnen je možné v aquaparkových bazénoch u Popradu a taky v naturálnom kúpeľnom objekte vo Vrbove. Doprajte si poznávaciu cestu na Slovensko. Spoznáte spomínané Dedičstvo. Poľské obohatenie blízkosti určite je pútavé spestrenie pobytu v Tatrách. Slovensko má věčší časť hôr situovaných na severe porovnávajúc s Poľskom. Napomáha to hodnotám turistických zaujímavostí tu.

Celá podtatranská oblasť sa považuje populácií za zaujímavý región. Slovensko podporuje vo svojom centre dobrého zástancovia z uznávaných turistických centier. Skuste prezerať zaujímavosti. Blízkej atrakcie bežne bývajú aj v okolitých sídlach historického rázu. Mikroregióny rekonštruujú hoistorické zachovania alebo podobné miesta. Slovensko sa zaujímavo rozvíja podľa lokalít. Zachovaná zvyklosť predkov určite je možná odlišná v západnom Slovenskom a východe.

Vo východných častiach týchto hôr sa nachádza destinácii dovolenky v Dolinová systéme tiahnucim sa témněř k severnej štátnu hranicu. V tomto regióne navštívte zaujímavosti dediny pod horou. Tento región Slovensko zviditeľňuje s tradičnou kultúrou, ktorá patrí do prírody. Zachovaná príroda v regióne je aj scelia nedotknutá turistov. Slovensko je hrdé na vyjímočnost takých zaujímavostí.

K dovolenke vnútri regionálnej ponuky je zahrnutá jaskyňa vo východnej časti. Svoje útroby ponúka východnejšie. Hlavným zážitkom naďalej zostávajú hory a lyžiarske strediská. Horskú rekreáciu skvalitňuje hotelové služby. Objavte aj vodné plochy ples.

ubytovanie Tatranska Lomnica restauracia

penzion Zora

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net