Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Slnečný dom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Penzión Slnečný dom v Tatranskej Lomnici

Ubytovanie v regióne s ponukou 9 km dlhého splavu na drevených pltiach na Pieninách. Penzión ubytováva svojich hostí v dvojposchodových apartmánoch. K dispozícii je kúpeľňa so sprchou a WC, chladnička a TV-SAT. Dva z apartmánov majú krb. K dispozícii je aj malá postieľka s plnou výbavou. Slnečný dom má v cene zahrnuté raňajky v reštaurácii, ktoré sú prispôsobené individuálnym požiadavkám. Múzeum v Ždiari a skanzen v Pribyline sú ďalšie blízke atrakcie, ktoré penzióny v Tatrách vo svojej ponuke využívajú. Jedinečnou ľudovou architektúrou vyniká Zamagurie. Najznámejší je Červený Kláštor, kde žil a pracoval mních a botanik Cyprián. Symbolom Zamaguria sú Pieniny a rieka Dunajec. Najväčšou atrakciou pre návštevníkov je 9 km dlhý splav na drevených pltiach v nádhernej prírode Pieninského národného parku.

Penzión s potešením uvíta svojich návštevníkov v reštaurácii štýlovo zariadenej. Interiér je doplnený historickými lyžami a vynikajúcou kuchyňou. Vychutnajte si ponuku v tomto zariadení. Príjemnú a útulnú atmosféru doplní oheň v otvorenom kozube - krbe. Slnečný dom ponúka výrazné zľavy na pokrmy a dobroty.

Priamo v penzióne je požičovňa lyží a výstroje zimných športov. To všetko je s výraznou zľavou pre ubytovaných hostí. Môžete navštíviť neďaleké mesto Kežmarok, ktoré má viac ako 700 rokov a patrí medzi štyri mestské pamiatkové rezervácie. Hrad so stálou expozíciou je hlavnou pamiatkou mesta. Ďalšie zaujímavosti sú evanjelický kostol, drevený artikulárny kostol, múzeum historického nábytku, lyceálna knižnica založená v roku 1600 a je považovaná za najväčšiu historickú knižnicu v strednej Európe. Mesto Levoča - svetoznáme oltárom v kostole Sv. Jakuba, Spišský hrad zapísaný v UNESCO.

penziony Tatranska Lomnica slnečný dom

izba izba

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net