Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Slnečný dom
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

apartmany Tatry slnečný dom v Tatranskej Lomnici

Ubytovanie v regióne s ponukou 9 km dlhého splavu na drevených pltiach na Pieninách Slovensko. Penzión ubytováva svojich hostí v dvojposchodových apartmánoch. K dispozícii je kúpeľňa so sprchou a wc, chladnička a TV-SAT. Dvaja z apartmánov majú krb. K dispozícii je aj malá postieľka s plnou výbavou. Slnečný dom má v cene zahrnutú raňajkách v reštaurácii, ktoré sú prispôsobené individuálnym požiadavkám. Múzeum v Ždiari a skanzen v Pribyline sú ďalšie blízku atrakcií, Ktory penzióny v Tatrách vo svojej ponuke využívajú. Jedinecnou ľudová architektúra vyniká Zamagurie. Najznámejší je Červený Kláštor, kde žil a pracoval mních a botanik Cyprián. Symbolom Zamaguria sú Pieniny a rieka Dunajec. Najväčšie atrakciou pre návštevníkov je 9 km dlhý splav na drevených pltiach v nádhernej prírode Pieninského národného parku.

Penzión s potešením uvíta svojich návątevníkov v reštaurácii štýlovo zariadenú. Interier je doplnený lýza dedkovi a vynikajúcou kuchyňou. Vychutnajte si ponuku v tomto zariadení. Príjemné a útulné atmosféru doplní oheň v otvorenom Kozub - krbu. Slnečný dom ponúka výrazní zľavy na pokrmy a dobroty

Priamo v penzióne je požičovňa lyží a výstroje zimných športov. To všetko je s výraznou zľavou pre ubytovaných hostí. Môžete navštíviť neďaleké mesto Kežmarok Slovensko, ktoré má viac ako 700 rokov a patrí medzi štyri mestské pamiatkové rezervácie. Hrad so stálou expozíciou je hlavné pamiatkou mesta. Ďalšie zaujímavosti sú evanielický kostol, drevený artikulárny kostol, múzeum historického nábytku, lyceální knižnice založená v roku 1600 a je považovaná za Najväčšie historickú kniznica v strednej Europe. Mesto Levoča - svetoznáma oltár v kostole Sv. Jakuba, Spišský hrad zapísaný v UNESCO.

Relaxovať v kľude prírody je základným pilierom turistickej ponuky tunajšie lokality Slovenska. Hory fascinujú svojou drsnosťou. Dávajte si pozor pretože sú aj překrapivé. Turistické chodníky sú čistené profesionálmi taky dobrovoľníkmi. Pri dlhších tur radíme dávať si pozor na natiahnutie. Slovensko má možnosti na ubytovanie v tejto středoeuropské krajine.

Zaujímavé doplnky dovolenke v slovenských oblasti hôr určite sú architektornické stavby v centrách miest a minerálne vody na kúpanie. Príťažlivým suplutorem hradných stavieb je Spišský hrad. Bahnení je využívané v aquaparku v aqua areáli, v termálnom kúpalisku za Vrbovský dedinou. Pozrite sa na Slovensko. Objavíte zábavné i historické atrakcie. Blízke Poľská republika je jedna z možností zdiferencování pobytu v tunajšej lokalite. Slovensko zdedilo věčší území Tatranských horských zákutia s porovnaním za hranicami na severe. Napomáha to hodnotám turistických atrakcií na tomto území.

Celý Podhorský región sa určuje ako turistická časť. Slovensko stabilizuje vo svojom centre silného zástupca z rekreačných oblastí. Choďte spoznať krásu vnútri územia. Nevšednosti čo stojí za návštevu sú situované taky vo vedľajších mestách sa zaznamenanú históriou. Oblasti rekonštruujú pamätný hodnoty alebo špeciálne veci. Slovensko sa v tomto duchu líši podľa územia. Kultúra bude celkovo odlišná v západných častiach a tiež na inom území.

Východnej území horského masívu objavte destináciu dovolenky v doline tiahnuce sa témněř do Poľska. Tu sa ubytujte v penziónoch usadlosť Ždiar. Tento okres Slovensko zatraktívňuje s kultúrnou tradíciou, ktorá patrí do prírody. Zachovaná príroda tu je taky nezničené civilizačnými vplivy. Slovensko sa stará o pokračovania horstva ako takého.

K zajímvostem regióne patrí taky jaskyne na východe. Jaskyňa je na východe. Ak porovnáme doplnkové služby a prírodné atrakcie, víťazom navždy zostávajú horské výtvory a zjazdovky alebo stopy pre bežkovanie. Dovolenku doplní priváty s novými ponukami. K obdivu sú aj jazierka.

penziony Tatranska Lomnica slnečný dom

izba izba

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net