Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Penzion Aja
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Aja v Belianskych Tatrách Slovensko

Dovolenku v penzióne skvalitňuje výhľad na masív Belianskych Tatier a svahy Spišskej Magury. Zoznámte sa zo Slovenského horami. Penzión Aja je v tichej časti dediny Ždiar Slovensko vo východnej časti Tatier pri penzióne Veronika. Ubytovanie je spojené s kvalitnou ponukou chalupy. Výhodou je lokalita pod najmenšími velhormi, neďaleko horských atrakcií a služieb turistického ruchu. Nájdete tu požičovňu lyží, lyžiarsku školu a lyžiarske vleky. Penzión Aja a jeho krásni okolie je v lete vhodné na turistiku, využitie možnosťou kúpania vo svojom bazéne alebo v bazénoch pri obci Vrbov Slovensko.

Rekreačné zariadenie ponúka svojim hosťom ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách s možnosťou prístelky a dvojizbových apartmánoch. TV a možnosť požičania DVD a video. Pre pokoj 2 + 1 je k dispozícii samostatné WC a veľká kúpeľňa s masážnou vaní. Vhodné pre rodiny s detmi, alebo party kamarátov. Stravovanie podľa želání klientov formou raňajok, polpenzie, plnej penzie. V letnej sezóne je k dispozícii bezplatný bazén, parkovisko, grill, detské Ihrište - pieskovisko a kolotoč ... Mžnost lukostreľby, jazdy na koni, malom koni pre deti a množstvo inej zábavy. V zimnej sezóne máme pre našich klientov v ponuke skibusy na všetky skicentre v Ždiari od penzióne zdarma a zľavy na vybrané skicentre do 25%

Prechádzať sa v kľude prírody rovnako je základom ponuky tunajšie lokality Slovenska. Vysoké pohoria zaujmú svojou mohutnosťou. Človek získa rešpekt - jednoducho sú aj nevľúdne. Horské cestičky sú upravované profesionálnymi zložkami alebo aj športovými nadšencami. Na horských chodníkoch je potrebné dávať záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko sa stará o priestor k dovolenke v zdravom duchu.

Výraznými atrakciami v krajinnej oblasti Slovenska věčšinou sú pamiatky historických míľnikov v miestnych centrách poznávacie turistiky taky aqua parky. Známym suplutorem hradov je hradný komplex stredného Spiša. Čľapkanie je možné v aquaparku u Poprade a v minerálnom kúpalisku pri dedine Vrbov. Spoznajte Slovensko. Spoznáte športové atrakcie. Poľská neďaleká oblasť môže byť dobré zdiferencování pobytu pod horami. Slovensko okupuje věčší územia hôr položených na severe porovnávajúc s PL. Napomáha to možnostiam rozšírené horskej turistiky v tady tom území.

Tunajší región sa určuje ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko má tu dobrého zástancov zo známych územia. Je prínosné navštíviť tento región. Blízke atrakcie sú aj vedľa v objektoch so zachovaným dedičstvom. Mikroregióny udržujú hodnotní objekty a taky nieco iného zaujímavého. Slovensko sa příznačními možnosťami utvrdzuje správnymi celkami oblastí. Zachovaná zvyklosť predkov je možná rôzna v západnej časti a tiež blízko Ukrajinské hranice.

Východ hornatého pásma môžeme navštíviť rekreačná časť v doline tiahnuce sa témněř do Poľskej republiky. V tomto regióne odporúčame návštevu dediny pod horou. Tento región Slovensko zastupuje s kultúrnou hodnotou, ktorá je spiata s prírodou. Lokácie prírody tu je v něktrých častiach neskoušána turistickými výlety. Slovensko vyvíja úsilie o zachovanie takých zaujímavostí.

K doplnku ubytovanie tunajšej oblasti patrí taky jaskyne. Svoje útroby ponúka na východe hôr. Ťahákom nie je len príroda ale aj čerstvý vzduch a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Pobyty v tunajších ubytovacích zariadeniach skvalitňuje nové hotely. K obdivovanie sú aj skalné útvary.

ubytovanie Belianske Tatry ubytovanie v izbe

kupelna bazén

kuchar restauracie restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net