Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Snežienka
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatranská Lomnica Slovensko Snežienka dovolenka

Dovolenka tu dáva možnosti oddychu v lokalite s dobrou dopravou. Penzión nájdete v centre malebnej Tatranskej osady Tatranská Lomnica Slovensko obklopené horami. Snežienka je vzdialená asi 300 m od lanovky na Skalnaté Pleso. Otvorené a kryté tenisové kurty sú vo vedľajšom penziónu. Situačný výhoda penziónu je v 100 m od krytého plaveckého bazéna.

Ubytovacie zariadenia poskytuje ubytovanie v šiestich dvojlôžkových apartmánoch s možnosťou prístelky. Súčasťou vybavenia kuchýň s chladničkou, TV-sat, kúpeľňou a WC. Poskytovanie stravy - raňajky formou švédskych stolov.

Táto horská oblasť má hodnotu pre horskú destináciu Slovensko. Je to známa lokalita masívov hôr na severe Slovenska. Vysokohorský terén má potenciál na prechádzky i horolezectvo. Okolité regióny majú výhodu v zdravú klímu. Luxusný pobyt získava na hodnote liečebným zručnosťami čerstvého ovzdušia. Uznávaným doplnkom pobytov sú atrakcie pre návštevníkov na blízku.

Táto strana pojednáva pobyty v dome s drevenými prvkami. Hodí sa do lesného porastu tak ho návštevníci hľadajú. Môže to byť hľadaná alternatíva pobytov pre ľudí ktorí si radi urobia vlastný jedla. Slovensko vo svojich krajoch má aj takéto ubytovanie.

Tatranský kraj dodáva kvalitné pobyty. Tu môžete vyskúšať horúce termály - vo veľkej věčšině u Poprade a blízkom okolí. Neďaleká Magura skrýva témněř rovnaké vodné vývery taky že jo. Pre takéto účely navštívte Ružbachy. Určite to je územie čo Slovensko dopĺňa ako kvalitné.

Obľúbeným športovým zážitkom sú lyžovanie alebo taky turistika. Tejto skutočnosti sa prispôsobujú obchodné stánky a taky služby pre turistov. Slovensko propaguje v tejto časti dobrej želiezka kvalitných športovísk samozřejmně lyžiarskych zjazdoviek. K starostlivosti o zákazníka patrí zaujímavá lokalita v okolí dediniek a mestečiek.

dovolenka Tatranská Lomnica penzion Snežienka

mapa

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net