Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Toliar
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Stara Lesna ubytovanie Toliar Tatry

Dovolenka v tichej dedine s nádherným výhľadom na Tatranskej úbočí. Penzión poskytuje ubytovanie v dvoch a tri lôžkových izbách s prístielka. Věčšina izba je vybavená kúpeľňou s wc. Reštaurácia s kapacitou 32 miest s terasou a kapacitou 16 miest.

Objekt má ešte k dispozícii spoločenskú miestnosť s TV-sat, videom a HI-FI vežou. Ucelená ponuka spočíva v záhrade s altánkom s ohniskom na grilvání s elektricky poháňaným roštom. Kapacita je 40 hostí. K dispozícii je aj kuchyňa. Dovolenka sa tak neustále zdokonaľuje.

Stará Lesná Slovensko umožňuje realizovať túry vo vysokohorskom prostredí. Penzión Odporučte niekolko typov: - (Starý Smokovec = Hrebienok = Kaskáda Studeného Potoka = Zamkovského chata) - (Tatranská Lomnica = Skalnaté Pleso = Lomnický Štít). Obec má dobré spojenie s Tatranskou Lomnicou, Tatranská Lesná, Veľkou Lomnicou a vo svojim okolí ponúka atrakcie ako sú bazény Vrbov, múzeá Spišská Belá, Národný Park Pieniny, Vyšné Ružbachy, Stará Lubovna, Levoča, Slovenský Raj, Spišské Podhradie ...

Tunajšia oblasť je hodnotná pre menšie Slovensko. Ide o peknú časť vysokého horstva Slovenska. Rôznorodý terén používame pre turistiku a lezenie. Podhorské okresy majú hodnotu v zdravú klímu. Luxusná dovolenka získava na hodnote dobrými účinky čistého ovzdušia. Dôležitou výhodou ubytovanie sú služby pre turistov okolo.

Táto web stránka prezentuje pobyty v domčeku chatového štýlu. Hodí sa do horského prostredia a tak je žiadaný. Býva to vhodná možnosť pobytov pre hostí ktorí radi varia obľúbené jedlá. Slovensko v rôznych oblastiach môže mať aj takéto pobyty.

Podtatranská lokalita navrhuje zdravé pobyty. V regióne sa nachádza horúce pramene - hojne u Popradu. Neďalekej hory Magura ukrýva rovnaké vodné zdroje tej istej. Pre takéto účely navštívte Ružbachy. Môže to byť miesto čo Slovensko zaraďuje k navštevovaným.

Obľúbeným športom na horách sú zjazdové lyžovanie a vysokohorská turistika. Tomuto trendu sa uspůsobují kamenné obchody a ešte služby pre turistov. Slovensko podporuje tu rozvinuté zástupcu športových areálov - upravených zjazdoviek. K záujmu o hostí patrí pekné okolie dediniek taky miest.

dovolenka Stara Lesna ubytovanie Stara Lesna

bar altanok

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net