Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Katarína
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Katarína hory Tatry

Dovolenka v Slovenských horách. Dedinka Ždiar Slovensko uvíta turistov ktorí vyznávajú najmä zimné športy. Katarína je Novopostavený budova. Nádherní panoráma Belianskych Tatier sa ponúka z okna Vašej izby. Stavba je situovaná v goralskej dedine s rázovitými drevenicami. Tu môžete navštíviť Ždiarsky skanzen architektúry alebo múzeum kde je možnosť odfotiť sa v Ždiarsky kroji.

V obci sa nachádza množstvo služieb ako reštaurácie, bufety, potraviny, pošta, stánky so suveníry. Dá sa urobit aj výlet do neďalekého Poľska. Ubytovanie je ponúkané s kapacitou 20 lôžok v dvoch a tri lôžkových izbách s kúpeľňami a wc a balkónom. K dispozícii hosťom je jedáleň v goralskom štýle, kuchyňa, bar, spoločenská miestnosť, TV-sat.

Bývať v panenskej kráse prírodných atrakcií je základným kameňom turistickej ponuky tunajšie lokality Slovenska. Pohorie fascinujú čistotou. Postupovať opartně - jednoducho sú překrapivé. Horské cesty sú čistené profesionálmi alebo taky dobrovoľne pracujúcimi nadšenci. Na strmých lesných chodníkoch je potrebné si dávať záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko má príležitosti k ubytovanie v atraktívnom prostredí.

Výraznými atrakciami v krajinnej oblasti Slovenska věčšinou sú historické budovy a skanzeny v centrách miest taky kúpalisko s minerálnou vodou. Pre věčšinu turistov príťažlivým zástupcom hradných objektov je Spišský hradný komplex. Čľapkanie je umožnené v atrakciách aqua parku v Popradskom aqua športoviskami a taky v bazénoch za Vrbovský dedinou. Cestujte na Slovensko. Objavíte kultúrne hodnotní objekty. Poľská lokalita blízko je dobré zlepšenie dovolenky na horách. Slovensko vlastné věčší územie Tatranskej lokality v porovnaní s Poľskými oblasti. Smeruje to k širším možnostiam turistických centier v tunajšej lokalite.

Tu tá oblasť sa určuje za turistickú lokalitu. Slovensko podporuje u severnej hranice silného zástupcu z uznávaných turistických centier. Choďte navštíviť krásy tu. Nevšednosti čo stojí za návštevu bežne bývajú tej istej vo vedľajších mestách udalostiach stvárneným tu. Oblasti rekonštruujú zdedené pamiatky aj iné zručnosti predkov. Slovensko sa zaujímavo utvrdzuje oblastnými lokalitami. Kultúrne diferenciácia bude celkom zaujímavá v západných častiach a inde na slovenskom.

Vo východných častiach hôr objavte rekreačný región v doline ťahajúce sa až k severnej štátnu hranicu. Tu navštívte zaujímavosti obce Ždiar. Túto oblasť Slovensko zviditeľňuje s tradíciou, ktorá patrí do tohto prostredia. Zachovaná príroda v lokalite je aj scelia nedotknutá turistickými výlety. Slovensko je hrdé na vyjímočnost prírodných krás.

K doplnku ubytovanie tunajšie lokálneho územie patrí podzemný systém. Navštívte ju vo východnej časti. Hlavnou atrakciou zotrvávajú hory a taky snehové bláznenie. Horskú rekreáciu skvalitňuje hotelové služby. Obdivujme aj skalné útvary.

Fotky nie su k dispozícii.

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net