Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  U Elky
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

rekreačné pobyty u Elky Liptov

Tatranský región je podhorskú oblasťou so širokými možnosťami vyžitia pre dovolenkárov. Ubytovacie objekt je situovaný v malebnej historickej dedine vo východnej časti Liptova pod Vysokými Tatrymi - Slovensko. Hlavnou atrakciou je - Važecká jaskyňa. Penzión je obklopený aj lyžiarskym vlekom, galérií, reštaurácií, obchodom. Je tu aj lekár a lekáreň.

Umiestnenie je v centre vzdialeností k atrakciám, kúpaliskom, lyžiarskym strediskám. Dosť blízkosti sú aj Vysoké Tatry s možnosťami letných a zimných aktivít. Ide o zdravú dovolenku vhodnú aj pre alergikov. Vybavené 2 až 4 lôžkové izby. Spoločenská miestnosť je s krbom a TV-sat, čo dovolenky dodáva chatový nádych. Kúpeľňa a kuchyňa je samozrejmosťou, tak ako záhradný posedenie či parkovanie vo dvore.

Podtatranská oblasť je hodnotná pre menšie Slovensko. Je to známa lokalita masívu hôr Slovenska. Rôzny terén je vhodný pre túry a lezecké výpravy. Horské okresy majú pridanú hodnotu v okysličená vzduchu. Pobyt získava na hodnote aj blahodárními účinky čerstvého ovzdušia. Nevšedným doplnkom pobytov sú služby pre návštevníkov v neďalekom okolí.

Táto web stránka opisuje pobyty v apartmáne na spôsob chaty. Je vhodný do podhorského regiónu takže ho návštevníci vyhľadávajú. Býva to hľadaná možnosť pobytu pre všetkých ktorí radi varia gurmánske jedlá. Slovensko v rôznych regiónoch môže mať aj také ubytovanie.

Tunajšia lokalita ponúka kvalitné dovolenky. V oblasti môžete použiť horúce zábavné parky - vo veľkej věčšině u Popradu a okolia. Blízky horský masív Magura má také prírodné zdroje tiež. Na taký účel choďte na Ružbachy. Je to ďalšie miesto ktoré Slovensko dopĺňa ku kvalitným.

Obľúbeným športom na horách môže byť lyžovanie alebo pešia turistika. Tomuto trendu sa zariaďujú obchodné podmienky a taky služby pre návštevníkov regiónu. Slovensko podporuje v tomto regióne kvalitnej želiezka športových areálov samozřejmně terénu pre lyžovanie. K dobrej starostlivosti o turistov prináleží atrakcie v okolí dedín i miest.

Kontakt:  zdroj internet

Liptov Tatry ubytovaniev penzione u Elky

kupelka spoločenská miestnosť

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net