Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Vila park
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Vila Park ubytovanie v prírode

Ponúka nové atrakcie v Tatranskej Lomnici od roku 2004 - Tatrabob (umelá bobová dráha). Ubytovanie pre tento prípad sa nachádza uprostred Tatranskej Lomnice. Vila je vybavená dvojlôžkovými izbami. Možná je aj prístelka. Izby sú zariadené s kúpeľňami, TV-SAT. Niektoré izby majú balkón a väčšinou výhľad na Tatry.

Penzión ponúka reštauračné služby vo vlastnej reštaurácii. Disponuje aj s príjemnou kaviarňou. Kapacita je 35 miest. Minútky, ryby a rôzne špeciality vyprážané na grile si návštevníci môžu vychutnať aj na terase. Raňajky sú servírované formou bufetu.

Objekt Vila Park má pre hostí špeciálnu ponuku - požičiavanie horských bicyklov zdarma. Z doplnkových služieb ponúka sprostredkovanie: (fakultatívne výlety, služby horského sprievodcu, zapožičanie auta). V ponuke je aj konferenčná miestnosť - 30 miest, parkovisko zdarma, garáž za poplatok, fax, internet, masáže na objednávku, lyžiareň a predaj regionálnych publikácií, máp, hygienických potrieb.

Ubytovanie je výhodné pre svoju polohu na realizovanie menej náročných alebo náročných túr za asistencie horského sprievodcu. Blízke mestá s historickými pamiatky, vykopávkami a tiež termálnymi prameňmi - kúpaliská. Tatranská Lomnica umožňuje prežiť dovolenku s tenisom, minigolfom, jazdou na koni, kúpaním, výlety ale aj lyžovaním na zjazdových a bežeckých tratiach.

ubytovanie Tatranská Lomnica penzion Vila Park

kupelna restauracia

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net