Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Vila park
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Vila Park ubytovanie

Ponuka nové atrakcie v Tatranskej Lomnici od roku 2004 - Tatrabob (umelá bobová dráha). Ubytovanie pre tento prípad sa nachádza uprostred Tatranskej Lomnice - Slovensko. Vila je vybavená dvojlôžkovými izbami. Možná je aj prístelok. Izby sú zariadené kúpeľňami, TV-sat. Niektoré izby majú balkón a věčšinou výhľad na Tatry - slovenské hory.

Penzión ponúka reštauračné služby vo vlastnej reštaurácii. Disponuje taky aj s príjemnou kaviarňou. Kapacita je 35 miest. Minútky, ryby a rôzne špeciality vyprážané na grile si návštevníci môžu vychutnať aj na terase. Raňajky sú servírované formou bufetu.

Objekt Vila Park má pre hostí špeciálnu ponuku požičiavanie horských bicyklov zdarma. Z doplnkových služieb ponúka sprostredkovania: (fakultatívne výlety, služby horského sprievodcu, zapožičanie auta). V ponuke je aj konferenčná miestnosť - 30 miest, parkovisko zdarma, garáž za poplatok, fax, internet, masáže na objednávku, lyžiareň a predaj regionálnych publikácií, máp, hygianických Poreba.

Ubytovanie je výhodné pre svoju polohu na realizovanie menej náročných alebo náročných túr za asistencie horského sprievodcu. Blízke mestá s historickými pamiatky, vykopávkami a taky termálnymi prameňmi - kúpalísk. Tatranska Lomnica Slovensko umožnuje prežiť dovolenku s tenisom, minigolfom, jazdou na koni, kúpaním, výlety ale aj lyžovaním na zsjezdových a bežeckých tratiach.

Prechádzať sa v panenskej kráse prírodných atrakcií môže byť základným kameňom turistickej atrakcii nevšednosť regiónu. Vysoké pohoria zaujmú svojou veľkosťou. Rešpektujte je - jednoducho sú nevľúdne. Horské chodníky jou udržiavané profesionálnymi zložkami taky dobrovoľníkmi. Vysokohorské túry sú pekné ale je potrebné dávať pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko ponúka príležitosti na ubytovanie v atraktívnom prostredí.

Zaujímavosti ako doplnky v tejto slovenské časti môžu byť historické budovy a skanzeny v miestnych osadách a teplé pramene. Pre věčšinu turistov príťažlivým zástupcom hradov je hrad na Spiši. Plávanie je povolené v aqua parku v Poprade taky v minerálnom kúpeľnom objekte za Vrbovský dedinou. Prezrite si Slovensko. Objavíte kultúrne dedičstvo. Blízke Poľská republika na sto percent je pútavé zušlachtění relaxácie na horách. Slovensko zdedilo věčší oblasť severných hôr keď vezmeme do úvahy porovnaní s PL. Napomáha to možnostiam rozšírené slovenské turistiky v areáloch oddychu.

Tunajší región sa určuje za turistickú lokalitu. Slovensko podporuje tú rekreačnej jednotku z turistických centier. Je dobré navštíviť prírodu tu. Zaujímavosti bežne bývajú aj v dávnych osídlach udalostiach stvárneným tu. Oblasti drží nepoškodené hoistorické zachovania alebo podobné miesta. Slovensko sa příznačními možnosťami proklamuje svojimi kraji. Zachovaná zvyklosť predkov určite je celkom rôznorodá v západnom slovenskom alebo vo východných krajoch.

Vo východnej časti pohoria sa nachádza lokalitu na dovolenku v doline tiahnuci sa témněř k severnej štátnu hranicu. Tu sa nachádza obce Ždiar. Tento kraj Slovensko zastupuje s kultúrnou hodnotou, ktorá patrí do prírodného prostredia. Zachovaná príroda tu je taky neskoušána civilizácií. Slovensko zachováva dostupnosť takýchto zaujímavostí.

K útrob podzemí ponuky odporúčame navštíviť skvost ako je podzemný systém. Jaskyňa je v lokalite Belianskych hôr. Hľadanú zaujímavosťou vždy budú doliny a zjazdovky. Dovolenku tu ovplyvňujú moderné služby. K horám patrí aj skalné chrbty.

ubytovanie Tatranská Lomnica penzion Vila Park

kupelna restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net