Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Bělín
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatranská Lomnica ubytovanie Belin Tatry

Tatranská Lomnica ponúka taky vyhliadkové lanovku na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít. Penzión sa nachádza na okraji parku neďaleko centra Tatranskej Lomnice Slovensko. Penzión Belín obklopuje záhrada s potôčikom. Tú sa nachádza detské Ihrište, otvorené ohnisko, zakryté posedenie so záhradným krbom a tenisová stena. Ešte je tu asfaltové Ihrište, basketbalový kôš. Táto plocha v zime slúži ako klzisko.

Parkovanie je pri objekte. Ubytovanie je v dvoch a štvorlôžkových izbách. Izby majú umývadlo. Kúpeľná a WC sú spoločné na každej chodbe. Hosťom je k dispozícii prestranná kuchyňa s posedením pri TV - SAT. K dispozícii je aj slnečná terasa. Ponúkané sú aj apartmány s dvoma izbami, spálňou a obyvacka. Každý apartmán má kúpeľňu, wc a kuchyňa.

Tatranská Lomnica reprezentujú oddych v lokalite s dobrým autobusovým a železničným spojením. Tatry sú je spojené i s blízkymi službami obchodov, reštaurácií. Je tu zdravotné stredisko, lekáreň, banky, pošta, kino, požičovne, minigolf, tenisové kurty, bazény, fitnis, lyžiarske vleky ...

Dovolenka tu je výhodná pre svoju polohu v Tatrách Slovensko. Tatranská Lomnica má novú atrakciu od roku 2004 - Tatrabob (umelá bobová dráha). Dovolenka v lokalite vychádza v ústrety svojim hosťom blízkymi historickými pamiatky a taky termálnym kúpaliskom.

Podtatranská časť krajiny má hodnotu pre neďalekej Slovensko. Ide o lokalitu vysokých hôr na území Slovenska. Rôznorodý terén používame na prechádzky a lezecké výpravy. Hornatej oblasti majú hodnotu v dobrých klimatických podmienkach. Luxusný pobyt získava na hodnote aj blahodárními účinky sviežeho vzduchu. Vyhľadávaným doplnkom pobytu sú turistické služby na blízku.

Táto web stránka opisuje pobyt v dome na spôsob chalupy. Je vhodný do lesného regiónu a tak je požadovaný. Je to dobrá alternatíva ubytovanie pre hostí ktorí si radi pripravia vlastné obľúbené jedlá. Slovensko v rôznych krajoch ponúka aj takú dovolenku.

Podtatranské kraj navrhuje podhorskej pobyty. V regióne môžete použiť horúce termálne pramene - vo väčším počte u miest. Neďaleká Magura má témněř rovnaké vývery taky že. Na takýto účel vycestujte na Ružbachy. Môže to byť územie čo Slovensko priraďuje medzi svoje skvosty.

Hojne využívaným športovým doplnkom je lyžovanie a horská turistika. Tomuto trendu sa prispôsobujú obchodné podmienky a služby. Slovensko propaguje v tomto regióne rozvinutej zástupca dobrých športovísk počnúc lyžiarskych tratí. K dobrému záujmu o hostí prináleží zaujímavá lokalita v okolí dedín tiež metropol.

PENZION BELIN dovolenka Tatranská Lomnica

vybavenie apartmanu

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net