Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Petko
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka Petko Tatry ubytovanie v centre Tatranskéj osady

Oddych s blízkymi turistickými službami, dobrou dopravou, vychádzkovými alebo náročnejšími túrami v okolitom horstva. Je to nověpostavěné zariadenie ktoré spĺňa Europska štandard. Petko svojim návštevníkom ponúka útulné dve, tri a štyroch lôžkové izby. Každá izba má kúpeľňu (sprchovací kút a wc). Izby vybavenie s TV-sat a chladničku. Celková kapacita 22 lôžok, jedáleň s kuchyňou.

Je situovaný pri blízkeho motorestu, ktorý ponúka kromně iného aj slovenské špeciality. Ubytovacie objekt je vzdialený necelých 100 metrov od autobusu a elektrickej železnice - zástavka Pod Lesom. Ponuka dovolenky v blízkosti lyžiarskych stredísk: Štrbské Pleso, Jakubovho lúka, Tatranská Lomnica, Hrebienok, Jamy, Vyšné Hágy, Tatranská Lesná, Smokovec a iné.

Lokalita je využívaná najmä na liečebné účely. Osada vznikla v roku 1875 a má nadmorskú výšku 995 m. Ako prvý z okolia ponúka liečenia aj v zimnom období. Neskôr rozšírila možnosti aj na turistický ruch. Po uplynutí nejakého času architektonicky splynula so Starým Smokovcom - Slovensko.

Táto krajina má prínos pre středoeuropskou krajinu Slovensko. Je to lokalita horských masívov na území Slovenska. Vysokohorský terén je používaný na výstupy a lezecké výpravy. Okolité lokálne územia majú výhodu v okysličená vzduchu. Luxusný pobyt získava na povedomie liečebným zručnosťami čistého vzduchu. Hlavným doplnkom dovolenky sú služby pre turistov v okolí.

Tu tá strana prezentuje pobyty v apartmáne na spôsob chalupy. Je vhodný do lesného prostredia a takže je požadovaný. Môže to byť zaujímavá možnosť dovolenky pre tých ktorí radi pripravia obľúbené jedlá. Slovensko vo svojich krajoch môže mať aj takéto pobyty.

Tunajšia oblasť dodáva nevšedný dovolenky. V lokalite môžete navštíviť minerálne termály - najviac u miest. Blízkej hory Magura skrýva témněř rovnaké prírodné zdroje taky že jo. Pre takýto účel choďte na Ružbachy. Môže to byť ďalšie miesto ktoré Slovensko priraďuje k nevšedným.

využívaným športom na horách sú bežecké lyžovanie a taky horská turistika. Takým skutočnostiam sa prispôsobuje obchodné stánky a aj služby pre návštevníkov lokality. Slovensko ponúka v tejto časti kvalitnej želiezka dobrých športovísk počnúc upravených zjazdoviek. K záujmu o návštevníkov patrí pekné okolie obcí tiež mestečiek.

ubytovanie Nová Lesná penzion Beny

koúpeľňa BAR

BESIEDKA

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net