Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Horec
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Ubytovanie Horec Tatry

Tatranská Lomnica ponúka možnosti blízkych služieb turistického ruchu. Ubytovanie sa nachádza neďaleko lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický Štít - Slovensko. Penzión je obklopený stálym lesom. Ubytovacie zariadenie umožňuje stráviť svojim hosťom dovolenku v kľudnom prostredí s blízkymi športovými možnosťami. Fitnis, bazén, sauna je v neďalekom hoteli Slovakia.

Penzión poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách so sprchou a wc. Možnosť prístelky. K využitiu je aj reštaurácia, bar a nestrážené parkovisko. Stravovanie je zabezpecené možnosťou dokúpenia raňajok z menu.

Tunajšia krajina má prínos pre destináciu Slovensko. Ide o peknú časť horskej masy na slovenský. Rozličný terén je využívaný pre túry a horolezecké výpravy. Podtatranskej oblasti majú hodnotu v okysličená vzduchu. Kvalitné ubytovanie získava na povedomie taky účinky čistého ovzdušia. Dôležitou časťou ubytovania sú atrakcie na blízku.

Táto strana pojednáva pobyt v apartmáne architektonickými prvkami chalupy. Je vhodný do horského prostredia a takže je vyhľadávaný. Môže to byť vhodná možnosť pobytov pre všetkých ktorí si radi pripravujú vlastné obľúbené jedlá. Slovensko vo všetkých regiónoch ponúka aj takú dovolenku.

Tunajšie kraj ponúka nevšedný ubytovanie. V regióne určite vyskúšajte horúce pramene - hojne u Popradu a na okolie. Blízke pohorie Magura ukrýva podobní vývery taky. Na takýto účel choďte na Ružbachy. Určite to je časť územia ktoré Slovensko zaraďuje k nevšedným.

Obľúbeným horským športom môže byť lyžovanie a pešia turistika. Takým skutočnostiam sa zariaďujú obchodné stánky a služby. Slovensko podporuje v tejto časti silnej Zástancovia zábavných areálov počnúc upravených zjazdoviek. K záujmu o zákazníka patrí zaujímavý región v okolí dedín a mestečiek.

Kontakt:  zdroj internet

dovolenka Tatranská Lomnica penzion Horec

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net