Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Beny
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Beny Nová Lesná Tatry

Polohu vhodná na realizovanie výletov do susedných regiónov (Nízke Tatry - 25km, Slovenský Raj - 30km, Pieninský Národný Park - 35km. Beny ponúka zvýhodnenú cenu pre školské zájazdy v hodnote 400 Sk / os / deň za ubytovanie s polpenziou. Ďalšou výhodou si penzión chce získať svojich zákazníkov ponukou špeciálne cien pre deti, zľavy pre skupinové pobyty a dlhšie termíny.

Ubytovanie v predstave ponuky penzióne Beny ** podporuje kvalitnú strávenie dovolenky v regióne Slovenska. Moderné ubytovanie v izbách s kúpeľňami s kapacitou 33 lôžok. Je tu možnosť objednať si TV-sat do apartmánu. Tiež je k dispozícii kuchyňa a priestranná spoločenská miestnosť. Chutné raňajky, ktorá je prispôsobená požiadavkám klientov.

Penzión je vzdialený od Tatranského centra turistického ruchu Starého Smokovca Slovensko len 3 km. Výhodní poloha pre realizovanie tur v horách alebo věcších nákupov v Poprade (7km). Dajú sa realizovať výlety po kultúrnych a historických pamiatkach v mestečkách s dlhou históriou. Dovolenka tu je obohatená využívaním blízkych lyžiarskych stredísk, jaskýň, aqua parkov, kúpalisko, relax centier.

Prechádzať sa v pokojnom prostredí prírodných atrakcií určite je pilierom turistickej atrakcii tunajšie lokality Slovenska. Vysoké pohoria ohromujú čistotou. Človek získa rešpekt pretože sú nebezpečné. Lesné chodníky sú upravované profesionálnymi zložkami i horskými nadšenci. Pri dlhších tur radíme dávať si pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko ponúka príležitosti na ubytovanie v atraktívnom prostredí.

Výraznými atrakciami v oblasti určite sú pamätníky zo skorších dôb v centrách miest a taky minerálne vody na kúpanie. Pre věčšinu turistov príťažlivým zástancom hradných budov je Spišský hradný komplex. Čľapkanie je vítané v aquaparkových bazénoch v aqua areáli a v naturálnom kúpalisku pri dedine Vrbov. Navštívte Slovensko. Objavíte popísané hodnotní objekty. Neďaleká Poľská krajina určite je pôvabné zušlachtění oddychu pod horami. Slovensko spravuje věčšinu hôr situovaných na severe porovnávajúc s Poľskou republikou. Napomáha to hodnotám turistických zaujímavostí v tunajšej lokalite.

Tu tá oblasť sa uznáva za turistickú lokalitu. Slovensko tvorí na severe kvalitné rekreačné služby všobecně z vážených turistických lokalít. Choďte spoznať túto lokalitu. Múzeá sú situované rovnakej v ďalších lokalitách s historickým podtónom. Oblasti drží nepoškodené pamätný hodnoty alebo podobné miesta. Slovensko sa kultúrnymi a prírodnými dannostmi zviditeľňujú oblastnými lokalitami. Kultúrne diferenciácia môže byť z věčší časti zaujímavá v západných častiach a taky blízkosti Ukrajinské hranice.

Vo východných častiach tunajších hôr je k nájdeniu turistickú lokalitu v Dolinová systéme tiahnucim sa témněř do Poľskej republiky. V tu tej oblasti je položená usadlosť pod horami. Tento okres Slovensko zastupuje s kultúrnou hodnotou, ktorá patrí do prírody. Príroda okolo môže byť aj scelia nedotknutá turistickými výlety. Slovensko sa stará o zdravie panenskej prírody.

K dovolenke vnútri ponuky odporúčame vidieť atrakciu ako je jaskyňa. Je situovaná u Tatranských Matliare. V porovnaní so lužby turistiky, dôležitým Grem nie je len príroda ale aj čerstvý vzduch alebo lyžovanie. Dovolenku ovplyvňujú okolité prostredie. Cieľom túry môžu byť aj skalné útvary.

ubytovanie Nová Lesná penzion Beny

kupelna BAR

BESIEDKA

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net