Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Menhardi
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nová Lesná villa ubytovanie Menhardi Slovensko - Vysoké Tatry

Výborní poloha pre realizovanie túr v horskom prostredí. Penzión je situovaný v podtatranskej dedine Nová Lesná Slovensko v nadmorskej výške 746 m. ​​Ponúka ubytovanie v slovenskom štýle v piatich izbách s kúpeľňami. Maximálna kapacita 20 hostí. K objektu patrí parkovanie áut v stráženej časti. Tatranské ubytovanie na slovenský.

Je vzdialený 300 m od reštaurácie a 500 m od nákupného centra. Autobus, električka do 10 min. V okolí môžete navštíviť atrakcie ako: agroturistika do Vysokých Tatier, jazda na koni (7km), termálne kúpaliská (7 a 20km), bouling, tenis, golf, sqash, cykolturistika, jaskyne.

oddychová v zajatí prírodných atrakcií môže byť základným kameňom turistickej ponuky tunajšie slovenské lokality. Hory zaujmú svojou mohutnosťou. Dávajte si pozor - jednoducho sú aj nebezpečné. Horské cestičky sú upravované platenými pracovníkmi alebo športovými nadšencami. Pri věčších túrach je potrebné si dávať záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko Vám umožňuje vyskúšať príležitosti k dovolenke v hornatej krajine.

Zaujímavé doplnky dovolenky v regióne sú pamiatky historických míľnikov v stredu mestečiek a taky kúpalisko s minerálnou vodou. Známym zástupcom zámkov je hrad na Spiši. Bahnení je vítané v aquaparkových bazénoch u Poprade a v termálnom bazénoch za Vrbové. Cestujte na Slovensko. Nájdete spomínané atrakcie. Poľská neďaleká oblasť je taky pôvabné zatraktívnenie relaxácie v horách. Slovensko sa stará o věčšinu Tatranských horských zákutia keď vezmeme do úvahy nákupný za severnými hranicami. Smeruje to k širším možnostiam slovenských turistiky tu.

Celý podtatranskom regióne sa uznáva za turisticky významnú časť zo Slovenských krajov. Slovensko má na severe v centre Slovenska dobrého zástancovia z okresov. Skuste prezerať krásy tu. Kultúrne stánky môžu byť aj v ďalších lokalitách s poznaním minulosti. Mikroregióny drží nepoškodené svoje pamiatky aj atraktívny možnosti podobného rázu. Slovensko sa kultúrnymi a prírodnými dannostmi líšia správnymi celkami oblastí. Kultúrne diferenciácie býva úplne rôznorodá v západnom Slovenskom a na východnom území.

Východná časť týchto hôr je situovaný rekreačný región pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury tiahnuce sa až do PL. V tejto časti sa ubytujte v penziónoch obce pod horou. Túto oblasť Slovensko zastupuje s tradíciou, ktorá patrí do tohto prostredia. Prírodné podmienky v regióne je v něktrých častiach nedotknuté civilizáciou. Slovensko usiluje o čistotu prírodných krás.

K podzemným bohatstvom oblasti je Sprístupnená jaskyňa. Táto zaujímavosť sa nachádza na východe hôr. Atraktívny skutočnosťou navždy zostávajú horské výtvory a adrenalínová zábava na snehu. Poznávacie zájazdy doplní moderné služby. Na túrach natrafíte na jazerá i skalné plesa.

Nová Lesná penzion villa Menhardi

mapa

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net