Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Raitmayer
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Nový Smokovec ubytovanie Reitmayer Tatry

Osada Nový Smokovec reprezentuje lokalitu využívanú najmä na liečebné účely. Penzión Reitmayer reprezentuje ubytovanie s kvalitnou ponukou služieb v dvoch, trojlôžkových a rodinných izbách (2 + 2). Každá izba má sprchovací kút a WC, TV-sat, chladnička, rychlevarná kanvice. Raňajky penzión Reitmayer ponúka formou švédskych stolov.

V ponuke sú služby resteurace ktorá je otvorená od 16,00 do 21,00, biliard a Finis, kolibu pre skupiny, otvorené ohnisko.

Osada vznikla v 1875 a má nadmorskú výšku 995 m.n.m. Ako prvý z okolia ponúka liečenia aj v zime. Časom rozšírila možnosti aj pre turistický ruch. Neskôr architektonicky splynula so Starým Smokovcom.

Penzión je vhodní zariadenie v lokalite Nového Smokovca Slovensko na realizovanie sporotvně založené dovolenky. V zime sú k dispozícii zjazdovky menšej náročnosti vhodné aj pre začiatočníkov. Ide o ponuku dovolenke s blízkymi turistickými službami, dobrou dopravou, vychádzkové alebo náročnejšie túry v oklitých horách.

Prechádzať sa v pokojnom prostredí prírodných zákutí určite je Grem ponuky tunajšie lokality Slovenska. Pohorie fascinujú ich mohutnosťou. Získavame rešpekt - jednoducho môžu byť aj nevľúdne. Horské chodníky sú upravované profesionálmi taky horskými nadšenci. Horské túry sú zaujímavé ale radíme dávať si pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko má možnosti na ubytovanie v tejto středoeuropské krajine.

Zaujímavé doplnky dovolenky v Slovenskom regióne pod horami sú pamiatky histórie v miestnych osadách taky termálne kúpalisko. Dobre známym zástupcom hradných budov je Spišský hrad. Čľapkanie je využívané v aquaparkových bazénoch pri Popradskom aqua objektu a taky v bazénních komplexoch vo Vrbove. Spoznajte Slovensko. Navštívite spomínané hodnotní oblasti. Blízke Poľská republika je pôvabné zlepšenie oddychu v horách. Slovensko sa stará o věčší oblasť Tatier s porovnaním za severnými hranicami. Ústí to k širším možnostiam turistických atrakcií tu.

Tunajší región sa uznáva ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko stabilizuje u severnej hranice kvalitné rekreačné služby všobecně z uznávaných turistických centier. Je obohacujúce prezerať prírodu. Múzeá spravidla bývajú tiež v dávnych osídlach s poznaním minulosti. Regionálne územie udržujú svoje pamiatky a zaujímavé miesta. Slovensko sa kultúrou proklamuje oblastnými lokalitami. Zachovaná zvyklosť predkov môže byť možno rôznorodá na západnom území alebo vo východných krajoch.

Východná časť hornatého pásma je sústredený turistický kraj pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury tiahnuce sa až do Poľskej republiky. Na tomto území odporúčame návštevu usadlosť v horskom prostredí. Tento región Slovensko zviditeľňuje s tradíciou, ktorá prezentuje tunajšie zvyklosti. Príroda tu je v něktrých častiach scelia nedotknutá civilizačnými vplivy. Slovensko sa stará o pokračovania panenskej prírody.

K útrob podzemí likality prináleží aj jaskyňa vo východnej časti. Jaskyňa je na východe hôr. Hlavnou atrakciou určite sú horské masívy a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Dovolenku doplní penzióny. K obdivu sú aj skalné steny.

penzion Reitmayer ubytovanie v izbe

restauracia ohnisko

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net