Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Vila Sálus
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka Tatranská Lomnica ubytovanie Vila Sálus Tatry

Penzión na Liptove Vám prináša informácie o ubytovaní v Tatranskej Lomnici Slovensko. Penzión je situovaný v centre osady Tatranská Lomnica. Dovolenka je spojená s ubytovaním v apartmánoch rôznych veľkostí. Apartmány sú vybavené dvoma spálňami, obývacou časťou s TV a kompletná výbava kuchyne. Kúpeľňa je vybavená 2 umývadlo, vaní a sprchovacím kútom. K dispozícii sú aj menšie apartmány. Ubytovanie penzionového typu na horách.

Ubytovanie je spríjemnenie taky príjemným psezením vedľa krbu a v zimnej záhrade. V lete aj posedenie na terase a v altánku s grilom. Penzión je situovaný v blízkosti železničnej a autobusovej stanice.

V ponuke je sauna, biliard, reštaurácie do 50 m. Blízkej služby zdravotného strediska, lekárne, banky, pošty, kiná, požičovní, minigolfu, tenisových kurtov, bazénu, fitnis, lyžiarskych vlekov ... Tatranská Lomnica vychádza v Štric svojim návątevníkom lanovkou na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít.

Možnosti: turistika, návšteva jaskýň, Pieninský národný park, lyžovanie. Osada má novú atrakciu od roku 2004 - Tatrabob (umelá bobová dráha). Lokalita reprezentuje blízkosť miest a historických pamiatok a termálnych kúpalisko.

Táto horská krajina má hodnotu pre středoeuropskou krajinu Slovensko. Ide o známu lokalitu horského masívu na slovenský. Vysokohorský terén používame na prechádzky i horolezectvo. Hornaté lokality majú výhodu skvelým klímou. Kvalitné ubytovanie má pridanú hodnotu aj blahodárními účinky čistého vzduchu. Dôležitým doplnkom dovolenky sú atrakcie na blízku.

Tento web prezentuje ubytovanie v objekte s architektonickými prvkami chalupy. Hodí sa do podhorského prostredia a takže je požadovaný. Je to hľadaná možnosť pobytov pre tých ktorí si radi varia vlastné jedla. Slovensko v rôznych krajoch môže mať aj takú dovolenku.

Tatranská lokalita dodáva podhorskej ubytovanie. V regióne môžete použiť horúce aqua parky - veľa u Popradu a na okolie. Blízkej hory Magura ponúka témněř rovnaké minerálne vývery taky že. Na takýto účel si prezrite Ružbachy. Je to ďalšie miesto ktoré Slovensko priraďuje medzi svoje skvosty.

Zdravým športovým zážitkom sú bežecké lyžovanie a turistika. Tomuto trendu sa prispôsobujú kamenné obchody a služby pre návštevníkov lokality. Slovensko ponúka tu silné zástancovia športových areálov počnúc lyžiarskych tratí. K dobrému záujmu o zákazníka patrí atrakcie okolo dediniek alebo metropol.

dovolenka Tatranská Lomnica PENZION Vila Sálus

kúpeľňa vily Sálus kuchyňa

altánok

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net