Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Karpátia
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Dovolenka Tatranská Lesná - penzión Karpátia Tatry

Pobyty môžu byť celoročne obohatené o športové vyžitie. Ubytovacie objekt poskytuje svoje služby v Tatranskej Lesnej Slovensko nad Cestou slobody. Umiestnenie objektu je medzi Starým Smokovcom a Tatranskou Lomnicou. V jeho blízkosti je zastávka električky. Penzión je obklopený lesom u Studeného potoka. Poloha predurčená na realizovanie náročných a menej náročných túr. V blízkosti do 500m je vlek.

Iné lyžiarske zjazdovky nájdete v Tatranskej Lomnici, Starom Smokovci. Vybavenom spočíva v apartmánoch s vlastnými kúpeľňami, rádiom, TV a chladničkou. Ďalšie ponuka je ubytovanie v dvojposteľových izbách s kúpeľňami, TV, rozhlasom. K prenájmu sú aj jedno, DVU a trojlôžkové izby vybavené teplou a studenou vodou, rozhlasom.

Ku komplexu Karpátia patrí aj chatová osada kde je 36 dvojmiestnych chatiek. Zaručene dobrá gastronómia je v slovenskom kolibe so živou hudbou. Gurmánske špeciality sa robia na otvorenom ohni. Rehabilitačné centrum s masážnym a hydromasážnym programom.

Podtatranská oblasť má hodnotu pre celé Slovensko. Máme tu región hôr pri vnitř Slovenska. Horské a podhorské terén je využívaný pre lajckou turistiku i horolezectvo. Podhorské oblasti majú hodnotu skvelými klimatickými podmienkami. Kvalitná dovolenka sa dostáva do povedomia aj blahodárními účinky čerstvého ovzdušia. Hľadaným doplnkom pobytov sú turistické služby v blízkom okolí.

Táto web stránka opisuje pobyt v penzióne na spôsob chalupy. Hodí sa do podhorského porastu a teda je žiadaný. Býva to vhodná možnosť pobytov pre tých ktorí radi pripravujú gurmánske jedlá. Slovensko vo všetkých krajoch môže mať aj takéto pobyty.

Tunajšie kraj ponúka podhorskej pobyty. V lokalite môžete navštíviť horúce zábavné parky - hojne u věčšího mesta. Neďalekej pohorie Magura ukrýva podobní minerálnej vody taky že. Preto vycestujte na Ružbachy. Určite to je ďalšie miesto ktoré Slovensko priraďuje medzi zaujímavosti.

Zdravým horským športom je zjazdové lyžovanie a turistika. Tejto skutočnosti sa zariaďujú obchody alebo služby. Slovensko propaguje v tomto regióne kvalitnej Zástancovia zábavných areálov samozřejmně terénu pre lyžovanie. K dobrému záujmu o turistov prináleží zaujímavé okolie obcí taky metropol.

dovolen´ka Tatranská Lesná jedáleň

penzion Karpátia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net