Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Sherpa
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

rekreačné ubytovanie Sherpa dovolenka Slovensko - lokalita Tatry

K dispozícii je aj apartmán pre najnáročnejších hostí. Nachádza sa pod Tatrami Slovensko v útulnej dedinke s rozvinutým cestovným ruchom. Dedina Nová Lesná Slovensko umožňuje prežiť dovolenku v zdravom prostredí so službami v blízkom okolí. V okolí nájdete skanzemy, reštaurácie, múzeá, hrady, kúpaliská ... Ubytovanie je ľahko dostupné autom a vlakom.

Ponuka ubytovania v dve, tri a štvorlôžkových izbách. Niektoré izby majú spoločnú kuchyňu a soc. zariadenie na chodbe. Ponúkame aj izby s vyšším štandardom a to s vlastnou kúpeľňou a moderne vybavenej kuchyne. Apartmán má dve samostatné spalné s krbom a kuchyňou, spoločenská miestnosť s TV.

Tunajšia časť krajiny je prínosná pre Slovensko. Ide o lokalitu najvyšších hôr na severnom Slovenskom. Vysokohorský terén je využívaný pre ľahšiu turistiku a horolezecké výpravy. Podtatranské lokality majú hodnotu v zdravú klímu. Pobyt získava na povedomia aj blahodárními účinky čerstvého vzduchu. Dôležitou časťou pobytov sú turistické služby neďaleko.

Tento web predstavuje pobyt v apartmáne s drevenými prvkami. Je vhodný do podhorského regiónu a teda je vyhľadávaný. Môže to byť dobrá možnosť dovolenky pre ľudí ktorí radi urobia vlastné jedla. Slovensko vo svojich lokalitách má aj také pobyty.

Tunajšia oblasť navrhuje zdravé dovolenky. V regióne môžete použiť horúce kúpalisko - věčšinou u věčších miest. Blízky horský masív Magura ponúka podobní vodné vývery tej istej. Na taký účel vycestujte na Ružbachy. Je to miesto čo Slovensko zaraďuje k zaujímavým.

Hojne využívaným športovým zážitkom je lyžovanie a taky turistika. Takým skutočnostiam sa uspůsobují obchodné stánky alebo služby pre návštevníkov lokality. Tatry ponúkajú tu kvalitných zástupcov kvalitných športovísk a samozrejme upravených zjazdoviek. K dobrej starostlivosti o návštevníkov prináleží atrakcie okolo dedín tiež miest.

dovolenka Nová Lesná penzion Sherpa

kuchyna Strbske Pleso

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net