Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Tona
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Tatry Tona

Doprajte si dovolenku pod tatranskými štítmi Slovensko. Penzión je situovaný v malebnej podhorskej dedine pod Vysokými Tatrami. Poskytuje sa ubytovanie vo dve, tri a štvorlôžkových izbách so Spoločným sociálnym zariadením. Jedna izba má vlastné sociálne zariadenie. Penzión Tona má kapacitu 19 lôžok a dve prístelky.

Pre pohodlie je k dispozícii reštaurácia s terasou v ktorej sa podáva polpenzia, alebo výber z menu. Oddychové posedenie v bare s výberom dobrých vín a môžete si zahrať šípky, karty, Shah, biliard, TV. Dobré spojenie autobusom, keď zastávka je priamo pri penzióne, vlak je vzdialený 10 min. pešo.

Táto horská oblasť má prínos pre historické Slovensko. Ide o región pohoria na severe Slovenska. Horský terén má potenciál na prechádzky a lezecké výpravy. Hornaté regionálne územia majú hodnotu skvelým klímou. Pobyt získava na povedomie liečebným zručnosťami čistého vzduchu. Dôležitou časťou ubytovanie sú turistické služby v blízkosti.

Tu tá strana prezentuje pobyty v apartmáne chatového rangu. Je vhodný do podhorského porastu a takže ho návštevníci hľadajú. Môže to byť dobrá alternatíva pobytu pre hostí ktorí radi varia vlastné obľúbené jedlá. Slovensko vo svojich regiónoch má aj takéto ubytovanie.

Tunajšia lokalita ponúka horské dovolenky. Tu sú minerálne termály - veľa u Poprade a blízkom okolí. Neďaleký horský masív Magura ponúka také zdroje taky. Na taký účel choďte na Ružbachy. Určite to je časť územia čo Slovensko dopĺňa medzi kvality.

Hojne využívaným športovým zážitkom sú lyžovanie a pešia turistika. Tejto skutočnosti sa zariaďujú kamenné obchody a aj služby pre návštevníkov regiónu. Slovensko podporuje tu rozvinuté zástancov dobrých športovísk - upravených zjazdoviek. K záujmu o zákazníka prináleží atrakcie okolo dediniek taky mestečiek.

ubytovanie Nová Lesná penzion Tona

kupelna jedáleň

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net