Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Deny
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Slovensko penzion Deny Belianske Tatry

Penzión má k dispozícii vlastný vlek a zjazdovku s umelým zasnežovaním. Výhodní dovolenka s malými deťmi. Poloha penziónu je v Ždiari Slovensko, horskej dedine ktorá je navštevovaný turistami celoročne. Nádherní príroda a zachovaná ľudová architektúra v lokalite ponúka netradičné vyžitie na dovolenke. Penzión je v tichom prostredí Bachledovej doliny. Ponúka ubytovacie služby s kapacitou 17 miest.

Rekreačné zariadenie je vybavené siedmimi izbami. Jedno, dvoj a trojlôžkové izby sú s vlastnou kupelnou a wc, TV-sat. V ponuke je možnosť prístelky. Podávania stravy je v štýlovej jedálni s denným barom ktoré kapacita je 40 miest - TV, video. Stravovanie formou polpenzie. Obedy sú na objednávku. Parkovanie pri objekte, altánok s ohniskom. Potraviny sú vzdialené 20 m.

Okolie:
krytá plaváreň (hotel Polana - Javorina, Odborár - Tatranská Lomnica); pešie túry, kultúrne pamiatky; súkromný vlek Deny (Bachledova dolina), Strednica - 8 vleku vzdialená 7 km; Jazersko - 3 vleky (pre náročných), Lomnické Sedlo, Štrbské Pleso; požičovňa a ski servis vzdialené 4 km; vyhliadková jazda na saniach; bežecké trate; jaskyne (Belianska, Važecká); cykloturistika; termálne kopalište Vyšné Ružbachy; splav plti, Červený kláštor vzdialený 35 km; blízke Poľsko.

Tunajšia krajina má prínos pre celé Slovensko. Je to región vysokého horstva na slovenský. Rôzny terén využívame pre ľahšie túry aj horolezectvo. Tatranské lokálne územia majú výhodu v dobrých klimatických podmienkach. Kvalitná dovolenka má pridanú hodnotu liečebným zručnosťami sviežeho vzduchu. Dôležitou výhodou pobytu sú služby pre turistov na okolie.

Táto strana predstavuje dovolenku v objekte na spôsob chaty. Hodí sa do podhorského regiónu takže je požadovaný. Býva to dobrá možnosť pobytu pre hostí ktorí si radi varia vlastné gurmánske jedlá. Slovensko vo svojich místách má aj takú dovolenku.

Región Tatier dodáva nevšedný pobyty. Tu môžete navštíviť horúce pramene - najviac u miest. Blízke pohorie Magura skrýva rovnaké minerálnej vody taky. Na takýto účel navštívte Ružbachy. Je to ďalší územie čo Slovensko priraďuje ku kvalitným.

Obľúbeným horským športom je lyžovanie a pešia turistika. Takým skutočnostiam sa prispôsobuje obchodné stánky a služby pre návštevníkov lokality. Slovensko ponúka v tomto regióne dobrej zástupca zábavných areálov počnúc terénu pre lyžovanie. K dobrej starostlivosti o hostí prináleží upravené okolie obcí alebo mestečiek.

Bachledova dolina penzion Deny dovolenka

bar vlek

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net