Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Villa Mon Ami
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Novy Smokovec Tatry Villa Mon Ami ubytovanie

Lokolita vychádza v ústrety svojim návštevníkom aj možnosťami návštevy kultúrnych a historických pamiatok v širšom okolí. Penzión Hotel je jeden z najstarších stavieb v Tatrách Slovensko a bol postavený v r. 1880. V súčastnosti je villa Mon Ami moderne zrekonatruována s prvkami pôvodnej Tatranskej architektúry. Zariadenie patrí medzi najkomfortnejšie rodinné hotely v regióne Tatier. Villa je situovaná v centre Nového Smokovca s prekrásním okolím blízko.

Ubytovanie v 6 romantických dvulůžkových izbách, 2 mezonetových apartmánoch a spoločenskou miestnosťou s barom pre 20 - 25 hostí. Kapacita je 20 lôžok s prístielka. Zloženie izieb: 2/2, 4/2 lux, 1 apartman 2 + 2, 1 apartman Lux 4. izby sú vybavené kúpeľňou s WC, TV-sat, radio, fen, telefón, minibar, balkón. K disozici je aj krytá terasa, úschovňa bicyklov, lyžiareň.

Atrakcie v okolí: Jakubovho lúka, Hrebienok, Štrbské Pleso, Tatranska Lomnica, Zdiar, Aquaparky, ZOO, Belianska jaskyňa., Turistika a cykloturistika.

Bývať v pokojnom prostredí prírodných zákutí určite je základným pilierom ponuky tunajšie lokality Slovenska. Tatranské hory ohromujú ich veľkosťou. Dávajte si pozor - jednoducho môžu byť aj nevľúdne. Lesné cesty jou udržiavané platenými pracovníkmi alebo taky horskými nadšenci. Na horských chodníkoch je potrebné si dávať pozor na poškodenie svalov alebo iné poškodenie najmä nôh. Slovensko môže dávať príležitosti na ubytovanie v atraktívnom prostredí.

Významnými dôležitosti v tejto slovenské časti sú historické budovy a skanzeny v centrách miest a taky teplé pramene. Navštevovaným zástancom zámkov je hrad na Spiši. Bahnení je vítané v bazénoch aqua parku pri Poprade, v kúpeľnom objekte za Vrbové. Prezrite si Slovensko. Spoznáte spomenuté nevšednosti. Neďaleká Poľská krajina určite je možnosť spríjemnenie ubytovanie v tunajšej prírode. Slovensko spravuje věčší časť severných hôr keď vezmeme do úvahy porovnaní s Poľskom. Pomáha to možnostiam rozšírené turistiky v areáloch oddychu.

Tunajšia krajina sa uznáva populácií za zaujímavý región. Slovensko má u severnej hranice dobrého Zástancovia zo známych územia. Doprajte si spoznať prírodu. Nevšednosti čo stojí za návštevu bežne bývajú tej istej na územiach s historickým podtónom. Oblasti udržujú ich hodnoty a iné známe prednosti. Slovensko sa příznačními dannostmi delí správnymi celkami oblastí. Kultúrne diferenciácia je z věčší časti zaujímavá na západe a tiež vo východných krajoch.

Východ tunajších hôr sa nachádza rekreačná oblasť v Dolinová systéme tiahnucim sa témněř do PL. V tejto časti sa ubytujte v penziónoch obce v hornatom kraji. Tento región Slovensko zatraktívňuje s tradíciou, ktorá patrí do prírody. Prírodné podmienky na okolie je v něktrých častiach neskoušána civilizačnými vplivy. Slovensko sa stará o zdravie prírodných krás.

K nevšedným prvkom lokálneho územia prináleží aj jaskyne na východe. Môžete ju obdivovať na východe. Hlavným zážitkom navždy zostávajú horské výtvory a zjazdovky. Pobyty ovplyvňujú doplnkové turistické služby. K horám patrí aj zvieratá alebo kvety.

Villa Mon Ami ubytovanie v penzione Villa Mon Ami

kupelna krb

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net