Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Mária
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Mária dovolenka Spišská Teplica Tatry

Ide o dovolenku s chutnou gastronómiou na výber z rôznych svetových kuchýň. Ubytovací objekt nájdete v útulnej dedine pri Vysokých Tatrách - Spišská Teplica. Je vzdialený len 10 min. od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina - Svit a 1 km od Popradu. Penzión Mária je rodinného typu a ponúka svoje služby len ubytovaným hosťom. Ubytovanie má kapacitu 15 lôžok s možnosťou ubytovať domáce zvieratko hostí.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou okrem apartmánu ktorý je zložený z viacerých izieb a jednej kúpeľne. Súčasťou je vináreň kde poskytujú stravu formou polpenzie alebo podľa výberu. Večerné posedenie spríjemňuje krb a TV-SAT a domáce programy, hudba. Uzavreté parkovisko, terasa, záhrada, detský kútik s pieskoviskom, ohnisko s posedením.

Spišská Teplica ponúka možnosti ľahšej turistiky a cykloturistiky. Je to vhodná oblasť na zber húb. Je v blízkosti Popradu kde nájdete krytý bazén, termálne kúpalisko ktoré je aj vo Vrbove. Pri Poprade je aqua park. V blízkosti sú historické mestá ako Levoča, Kežmarok, Spišský hrad, Spišská Sobota. Môžete navštíviť Dobšinskú ľadovú a Belianskpu, Važeckú jaskyňu.

V penzióne je k dispozícii videoprojekcia s filmami o okolí, požičovňa sánok a športových potrieb, detské výlety so psím záprahom, tanečné zábavy s folklórnou hudbou. Platené služby sú: požičiavanie horských bicyklov, tel., Fax, internet.

Tatranské hory fascinujú čistotou. Dávajte si pozor - jednoducho môžu byť aj nevľúdne. Lesné chodníky sú upravované profesionálnymi zložkami a dobrovoľne pracujúcimi nadšencami. Pri väčších túrach dávajte si záležať na bezpečný návrat. Tatry poskytujú priestor k zdravému oddychu.

Kontakt:  zdroj internet

Spišská Teplica pokoj

pochutky restauracia

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net