Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Mária
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Mária dovolenka Spišská Teplica Tatry

Ide o dovolenku s chutnou gastronómiou a je výber z rôznych svetových kuchýň. Ubytovacie objekt je situovaný v útulnej slovenských dedine pod Vysokými Tatrami - Spišská Teplica. Je vzdialený len 10 min. od lyžiarskeho strediska Lopušná dolina - Svit a 1 km od Popradu. Penzión Mária je rodinného typu a ponúka svoje služby len ubytovaným hosťom. Ubytovanie má kapacitu 15 lôžok s možnosťou ubytovať domáce zvieratko dovolený hostí.

Všetky izby sú vybavené kúpeľňou okrem apartmánu ktorý je zložený z viacerých izieb a jednej kúpeľne. Súčasťou je vináreň kde poskytujte stravu formou polpenzie alebo podľa výbřru. Večerné posedenie spríjemňuje krb a TV-sat a domáce programy, hudba. Uzavriem parkovisko, terasa, záhrada, detský kútik s pieskoviskom, ohnisko s posedením.

Spišská Teplica Slovensko ponúka možnosti ľahší turistiky a cykloturistiky. Je to vhodná oblasť na zber húb. Je v blízkosti Poprade kde nájdete krytý bazén, termálne kúpalisko sú vo Vrbove. U Poprade je aqua park. V blízkosti sú historické mestá ako Levoča, Kežmarok, Spišský hrad, Spišská Sobota. Môžete navštíviť Dobšinskú ľadovú a Belianskpu, Važecká jaskyňa.

V penzióne je k dispozícii videoprojekcia s filmami o okolí, požičovňa sánok a športových potrieb, detské výlety so psím záprahom, tanečné zábavy s folklórny hudbou. Platené služby sú: požičiavanie horských bicyklov, tel., Fax, internet.

Zdržiavať v panenskej kráse prírody rovnako je základným kameňom turistickej atrakcii severo - slovenské územie. Tatranské hory fascinujú čistotou. Dávajte si pozor - jednoducho môžu byť aj nevľúdne. Lesné chodníky sú upravované profesionálnymi zložkami a dobrovoľne pracujúcimi nadšenci. Pri věčších túrach dávajte záležať na bezpečný návrat. Slovensko môže dávať priestor k zdravému oddychu.

Výraznými atrakciami v lokalite věčšinou sú pamätníky zo skorších dôb v centrálnych častiach dedín, miest taky teplé pramene. Pre návštevníkov Slovenska príťažlivým suplutorem hradných objektov je hrad na Spiši. Lehnen je vhodné v aquaparku pri Popradskom aqua objekte, v termálnom bazénních komplexoch vo Vrbove. Doprajte si poznávaciu cestu na Slovensko. Nájdete zábavné hodnotní oblasti. Neďaleká Poľská krajina určite je pútavé zlepšenie rekreácie v Tatrách. Slovensko zdedilo z vešia časti Tatier porovnávajúc s PL. Pomáha to hodnotám turistických zaujímavostí na tomto území.

Celý podtatranskom regióne sa určuje ako turisticky významným regiónom Slovenska. Slovensko má tu rekreačný jednotku z krajov. Doprajte si spoznať túto lokalitu. Zaujímavosti spravidla bývajú tiež na územiach udalosť stvárneným tu. Oblasti budujú hoistorické zachovania a zaujímavé miesta. Slovensko sa zaujímavosťami dáva do pozornosti oblastnými lokalitami. Zachovaná zvyklosť predkov býva věčšinou odlišná na západnom území a na inom území.

Na východe týchto hôr objavte lokalitu na dovolenku v Dolinová systéme tiahnucim sa témněř do Poľskej republiky. V tejto časti je položená dedina pod horou. Tento kraj Slovensko zatraktívňuje s tradíciou, ktorá prezentuje tunajšie zvyklosti. Prírodné oblasť tu je niekde čiastočne nedotknutá turistickými výlety. Slovensko sa stará o zdravie atraktívnych pohoria.

K navštevovaným miestom ponuky je Sprístupnená Belinsky jaskyne. Táto atrakcia sa nachádza vo východnej časti. Hlavnou atrakciou naďalej zostávajú hory a lyžiarske strediská. Zájazdy spríjemňuje hotelové služby. K obdivovanie sú aj vodné plesa.

Kontakt:  zdroj internet

Spišská Teplica pokoj

pochutky restauracia

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net