Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Perla Aqua
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Príjemná dovolenka Belianske Tatry ubytovanie Perla Aqua

Táto oblasť Tatier vychádza v ústrety aj ponukou kultúrnych a historických pamiatok v okolí. Penzión sa nachádza v hornej časti obce Ždiar Tatry. Nadmorská výška 1000 m je zárukou pekného prostredia s množstvom snehu v zime. Perla Aqua je situovaná v nádhernom prostredí pamiatkovej chránenej rezervácie ľudovej architektúry okolo 15 km od hraníc s Poľskom. Pozícia penziónu je len 400 m od lyžiarskeho strediska Strednica (7 vlekov).

Vzdialenosti: vlak - 18 km, autobus - 500 m, obchod - 1 km, čerpacie stanice - 2 km. Ubytovanie je prispôsobené bezbariérovým prechodom s výborným výhľadom na Belianske Tatry. Je určené pre náročných klientov, rodiny s deťmi. Perla Aqua ponúka organizovanie firemných stretnutí a ozdravovacie pobyty. Parkovanie je bezplatné.

Toto ubytovanie umožňuje prežiť kvalitnú dovolenky na Slovensku o ktorú sa stará svojím vybavením. K dispozícii je celková kapacita 18 plus 2 plus 5 detí. 8 izieb je vybavených kúpeľňou a TV-SAT. Stravovanie je tiež v penzióne ako aj spoločensko zábavné služby. (Jedáleň s barom, poľovnícky salónik).

Z inej ponuky to sú športové a rekreačné služby (krytý bazén s protiprúdom, sauna s infračerveným ohrevom, biliard, stolný tenis, krytá terasa, detské ihrisko, požičanie bicyklov a sánok). Lyžiarske stredisko, bežecké trate, cyklotrasy, termálne bazény, golfové ihrisko, turistika, kone, splavovanie.

dovolenka Belianske Tatry penzion Perla Aqua

kúpelka bazén

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net