Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Perla Aqua
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

Príjemná dovolenka Belianske Tatry ubytovanie Perla Aqua

Táto oblasť Tatier vychádza v ústrety aj ponukou kultúrnych a historických pamiatok v okolí. Penzión sa nachádza v hornej časti obce Ždiar Tatry. Nadmorská výška 1000 m je zárukou pekného prostredia s množstvom snehu v zime. Perla Aqua je situovaná v nádhernom prostredí pamiatkovej chránenej rezervácie ľudovej architektúry okolo 15 km od hraníc s Poľskom. Pozícia penziónu je len 400 m od lyžiarskeho strediska Strednica (7 vlekov).

Vzdialenosti: vlak - 18 km, autobus - 500 m, obchod - 1 km, čerpacie stanice - 2 km. Ubytovanie je prispôsobené bezbariérovým prechodom s výborným výhľadom na Belianske Tatry. Je určené pre náročných klientov, rodiny s deťmi. Perla Aqua ponúka organizovanie firemných stretnutí a ozdravovacie pobyty. Parkovanie je bezplatné.

Toto ubytovanie umožňuje prežiť kvalitnú dovolenky na Slovensku o ktorú sa stará svojím vybavením. K dispozícii je celková kapacita 18 plus 2 plus 5 detí. 8 izieb je vybavených kúpeľňou a TV-SAT. Stravovanie je tiež v penzióne ako aj spoločensko zábavné služby. (Jedáleň s barom, poľovnícky salónik).

Z inej ponuky to sú športové a rekreačné služby (krytý bazén s protiprúdom, sauna s infračerveným ohrevom, biliard, stolný tenis, krytá terasa, detské ihrisko, požičanie bicyklov a sánok). Lyžiarske stredisko, bežecké trate, cyklotrasy, termálne bazény, golfové ihrisko, turistika, kone, splavovanie.

dovolenka Belianske Tatry penzion Perla Aqua

kúpelka bazén

Naša web stránka ubytovania používa cookies.
 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www . ubytovanie - tatry . net