Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Perla Aqua
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

dovolenka Belianske Tatry ubytovanie Perla Aqua Slovensko

Táto oblasť Tatier vychádza v ústrety aj ponukou kultúrnych a historických pamiatok v okolí. Penzión sa nachádza v hornej časti obce Ždiar Slovensko. Nadmorská výška 1000 m je zárukou pekného prostredia s množstvom snehu v zime. Perla Aqua je situovaná v nádherným prostredí pamiatkovej chránené rezervácie ľudovej architektúry okolo 15 km od hraníc s Poľskom. Pozícia penziónu je len 400 m od lyžiarskeho strediska Strednica (7 vleku).

Vzdialenosti: vlak - 18 km, autobus - 500 m, obchod - 1 km, čerpacie stanice - 2 km. Ubytovacie zariadenie je postavené bezbariérový s výborním výhľadom na Belianske Tatry. Je určený pre náročných klientov, rodiny s detmi. Perla Aqua ponúka organizovanie firemných stretnutí a ozdravovacie pobyty. Parkovanie je bezplatné.

umožňuje prežiť kvalitný dovolenky na slovenskom o ktorú sa penzión stará svojím vybavením. K dispozícii je celková kapacita 18 plus 2 plus 5 detí. 8 izieb je vybavená kúpeľňou a TV-sat. Stravovanie v penzióne a spoločensko zábavné služby. (Jedáleň s barom, poľovnícky salónik).

Z iné ponuky to sú športové a rekreačné služby (krytý bazén s protiprúdom, sauna s infračerveným ohrevom, biliard, stolný tenis, krytá terasa, detské ihrisko, požičanie bicyklov a sánok). Lyžiarske stredisko, bežecké trate, cyklotrasy, termálne bazény, golfové ihrisko, turistika, kone, splavovanie.

Táto horská oblasť má prínos pre Slovensko. Ide o peknú časť vysokých hôr na severe Slovenska. Terén je vhodný na prechádzky a horolezecké výpravy. Podhorské okresy majú hodnotu v zdravom vzduchu. Luxusné ubytovanie má pridanú hodnotu liečebným zručnosťami sviežeho vzduchu. Zaujímavým doplnkom dovolenky sú atrakcie blízkosti.

Táto strana opisuje dovolenku v apartmáne chalupového štýle. Hodí sa do horského porastu tak je požadovaný. Je to dobrá alternatíva pobytov pre ľudí ktorí radi varia vlastné jedla. Slovensko v rôznych oblastiach môže mať aj také pobyty.

Tunajšie oblasť ponúka zdravé pobyty. V lokalite sa nachádza minerálny kúpalisko - vo veľkej věčšině u Poprade a blízkom okolí. Neďaleká Magura skrýva rovnaké minerálnej vody taky. Preto navštívte Ružbachy. Určite to je časť územia ktoré Slovensko zaraďuje medzi zaujímavosti.

Hojne využívaným horským športom môže byť lyžovanie alebo turistika. Tomuto trendu sa zariaďujú kamenné obchody a služby pre turistov. Slovensko podporuje tu kvalitné zástupca zábavných areálov - lyžiarskych tratí. K starostlivosti o zákazníka prináleží zaujímavý región v okolí osád taky mestečiek.

dovolenka Belianske Tatry penzion Perla Aqua

kúpelka bazén

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net