Nachádzate sa tu: Apartmány Tania - Liptov.  >  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >  Vila Montana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Montana vila Tatry

Kúpte si horskú dovolenku za dobré ceny v tatranských horách. Toto zariadenie na dovolenku má svoje kvalitné ubytovanie v podhorskej obci. Hostia majú Tatry na dosah ruky. Vzdialenosti: Starý Smokovec 3km, Tatranská Lomnica 7km, Poprad 9km, zastávka električky do Tatier je vzdialená 5 minút pešo. V okolí sú penzióny a hotely s reštauračnými službami a wellness. Navštívte Tatry v lete kvôli túram a v zime kvôli lyžovačke.

Je to moderné ubytovanie s dvojlôžkovými izbami s prístelkami. Kapacita je 10 - 16 hostí. Objekt je rozdelený na dve časti s vlastným vchodom. Kapacita je 8-12 osôb a apartmán pre 2-4 osoby. K dispozícii je aj parkovisko.

Hlavná časť vily má dve podlažia, priestor na odloženie lyží a bicyklov. Na prízemí je obývacia izba s krbom, TV-SAT, jedáleň a kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, varná doska, varná kanvica, kávovar, riad, príbory ...). Je tu východ na terasu s grilom a slnečník.

Na poschodí sú štyri izby s balkónom. Veľká spálňa má vlastnú kúpeľňu, Dve a troj lôžkové izby majú spoločnú kúpeľňu. Na prízemí je ešte jedno WC.

Apartmán je pre náročných, ktorý má samostatný vstup. Má dve priestranné miestnosti s kúpeľňami, plne vybavená kuchyňa.

ubytovanie Montana ubytovanie Nová Lesná vila Montana - jedalen

Privát 107

Apartmán je komfortná 2-lôžková izba na prízemí domu s vlastnou kúpeľňou a plne vybavenou kuchyňou. Izba má TV-SAT a rádio budík. V priváte sú aj dve dvojlôžkové izby s prístelkami a spoločnou kúpeľňou a kuchyňou.

Tu tento región sa považuje populáciou za zaujímavý. Slovensko tvorí tu rekreačnú jednotku z okresov. Doprajte si spoznať krásy tuná. Blízke atrakcie bežne bývajú tiež vo vedľajších mestách s poznaním minulosti. Oblasti obnovujú hodnotné objekty turistického významu a zaujímavé miesta.

privat 107 - náhlad privat 107 apartmán

privat 107 izba privat 107 kuchyna

spoločenská miestnost izba

kupelna kuchyňa

 

Mohli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   Rekreácia v obciach Tatier   |   Dovolenka v obciach Liptov   |   Zásady ochrany - GDPR

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net