Nachádzate sa tu: Skip Navigation LinksApartmany Tania - Liptov.  >>  Vyhľadávanie a katalóg ubytovania Tatry  >>  Ubytovanie vo Vysokých Tatrách  >>  Vila Montana
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené
ĎALŠIE UBYTOVANIE

ubytovanie Montana vila Tatry

Kúpte si horskú dovolenku za dobré ceny na slovenskom v tatranských horách. Toto zariadenie na dovolenku má svoje kvalitné ubytovanie v podhořskej obci. Hosťami majú Tatry Slovensko na dosah ruky. Vzdialenosti: Starý Smokovec 3km, Tatranská Lomnica 7km, Poprad 9km, zastávka električky do Tatier je vzdialená 5 minút pešo. V oklí sú penzióny a hotely s reštauračnými službami a welnwss. Navštívte Tatry - Slovensko v lete kôli túra a v zime kôli lyžovačke.

Je to moderné ubytovanie s dvojlôžkovými izbami s prístelkami. Kapacita je 10 - 16 hostí. Objekt je rozdelený na dve časti s vlastným vchodom. Kapacita je 8-12 osôb a apartmán pre 2-4 osoby. K dispozícii je aj parkovisko.

Hlavná časť vily má dve podlažia, priestor na odloženie lyží a kol. Na prízemí je obývacia izba s krbom, TV-sat, jedáleň a kuchyňa (chladnička, mikrovlnka, varná doska, varná kanvica, kávovar, riad, príbory ...). Je tu východ na terasu s grilom a slnečník.

Na poschodí sú štyri izby s balkónom. Veľká spálňa má vlastnú kúpeľňu, Dve a třijlůžkové izby majú spoločnú kúpeľňu. Na prízemí je ešte jedno wc.

Apartmán je pre náročných, ktorý má samostatné vstup. Má dve priestranné miestnosti s kúpeľňami, plne vybavená kuchyňa.

ubytovanie Montana ubytovanie Nová Lesná vila Montana - jedalen

privat 107

Apartmán je komfortný 2-lôžková izba na prízemí domu s vlastnou kúpeľňou a plne vybavenú kuchyňu. Izba má TV-sat a rádiobudík. V priváte sú aj dve dvojlôžkové izby s prístelkami a spoločnou kúpeľňou a kuchyňou.

Prechádzať sa v Lone prírody rovnako je pilierom turistickej ponuky nevšednosť regiónu. Tatranské hory fascinujú pokojom. Postupovať opartně - jednoducho môžu byť překrapivé. Turistické cesty sú držané v dobrom stave profesionálnymi zložkami alebo taky dobrovoľne pracujúcimi nadšenci. Horské túry sú zaujímavé ale je potrebné dávať záležať na bezpečné stúpanie. Slovensko môže dávať priestor k dovolenke v hornatej krajine.

Doplňujúce atrakcie v oblasti věčšinou sú pamiatky historických míľnikov v stredu mestečiek a teplé pramene. Pre návštevníkov Slovenska príťažlivým suplutorem zámkov je hrad na Spiši. Čľapkanie je vítané v bazénoch aqua parku v Poprade a taky v kúpalisku za Vrbov. Cestujte na Slovensko. Spoznáte kultúrne atrakcie. Blízkej Poľsko je taky jedna z možností zušlachtění rekreáciou na úpätí hôr. Slovensko okupuje věčšinu hôr položených na severe porovnávajúc s Poľskom. Nahráva to hodnotám turistických atrakcií v areáloch oddychu.

Tu ten región sa považuje populácií za zaujímavý región. Slovensko tvorí tú rekreačnej jednotku z okresov. Doprajte si spoznať krásy tu. Blízkej atrakcie bežne bývajú tiež vo vedľajších mestách s poznaním minulosti. Oblasti obnovujú hodnotní objekty a zaujímavé miesta. Slovensko sa kultúrnymi a prírodnými dannostmi utvrdzuje podľa lokalít. Kultúrne diferenciácia je celkovo rôzna v západnej časti alebo východe.

Na východe týchto hôr je k navštívenej lokalitu na dovolenku pri hraniciach s pohorím Spišskej Magury ťahajúce sa až k hraniciam s Poľskom. Na tomto území je položená usadlosť v hornatom krajinním systéme. Túto oblasť Slovensko zastupuje s tradičnou kultúrou, ktorá je spiata s prírodou. Príroda v okolí je niekde nezničené výletníkov. Slovensko je hrdé na vyjímočnost nepoškodené prírody.

K zajímvostem oblasti je Sprístupnená podzemný systém. Je situovaná medzi Ždiar a tatranskými Matliare. Ťahákom nie je len príroda ale aj čerstvý vzduch a lyžovanie na upravených zjazdovkách. Dovolenku kvalitatívne dvíhajú penzióny. Za cieľ Turia si môžete určiť i vodné plochy ples.

privat 107 - náhlad privat 107 apartmán

privat 107 izba privat 107 kuchyna

spoločenská miestnost izba

kupelna kuchyňa

 

Môhli by vás zaujímať nasledovné informácie:
Mapa Stránky   |   RDF zdroje webu   |   novinky webu - novinky webu   |   Nízke Tatry   |   Tatranské penzióny   |   Hotely v Tatrách   |   rekreácia v obciach Tatier   |   dovolenka v obciach Liptov

© Copyright 2011 Všetky Práva Vyhradené - www.ubytovanie-tatry.net