Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Zavada
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Slovensko Zavada Nová Lesná tatranské ubytování

Penzión patří mezi zařízení pro dovolenkáře požadující vyšší úroveň v lokalite. Rekreační objekt je situován v malebné vesnici Nova Lesna Slovensko na úpatí Vysokých Tater. Penzión poskytuje ubytování ve dvě a tři lůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a TV - sat. Na každém poschodí je k dispozici kuchyň a u penzionu terasa s grilem.

K nabídce patří i kompletně zařízen třipokojový byt - apartmán s TV - sat, s garáží a balkónem. Tento apartmán se nachází asi 400 m od penzionu na prvním podlaží v 6 bytovém domu v tiché části obce, kterou predstavuje tato dovolená.

Tatranská část krajiny má hodnotu pro stát Slovensko. Máme zde lokalitu hořství na Slovensku. Různorodý terén používáme na výstupy a lezení. Podtatranské okresy mají výhodu v zdravém vzduchu. Kvalitní ubytování získává na hodnotě dobrými účinky čerstvého ovzduší. Hlavním doplňkem pobytů jsou služby v nedalekém okolí.

Tato strana opisuje pobyt v penzionu chatovými prvky. Je vhodný do horského regionu tak jej navštěvníci hledají. Je to hledaná možnost pobytu pro hosty kteří si rádi vaří vlastní oblíběné jídla. Slovensko ve všech okresech nabízí i takové pobyty.

Podtatranská lokalita dodává kvalitní ubytování. V regionu jsou horké prameny - věčšinou u věčších měst. Blízká Magura skrývá takovéto vodní vývěry též. Proto jděte na Ružbachy. Určitě to je další místo co Slovensko přiřazuje mezi kvality.

Zdravým sportovním zážitkem může být lyžování anebo horská turistika. Tomuto trendu se přispůsobují obchodní podmínky a služby pro návštěvníky lokality. Slovensko má v této části silné zástance dobrých sportovišť - lyžařských sjezdovek. K dobrému zájmu o zákazníka přináleží upravěné okolí osad a městeček.

dovolená Nova Lesna penzion Zavada

koupelna jídelna

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku