Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Rogalo
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatry dovolená Mengušovce Slovensko Rogalo

Poloha řadí penzion mezi levnejší lokality a však poblíž všech atrakcí Tater. Penzion má polohu v malebné podtatranské vesnici s jménem Mengušovce Slovensko. Lokalita má výhodní polohu když Vyšné Hágy jsou vzdálené jen 6 km. Nadmořská výška obce je 600 m.n.m. Rogalo je vybavěn třemi čtyřmístními apartmány, devíti dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky. Má kapacitu 40 lůžek a umožňuje celodenní stravování.

Široké možnosti sportovního a turistického vyžití. V mimosezone mají otevřeno pro školské kurzy a podnikové zájezdy jako i pro rekreaci. Nabídka svým zákazníkum i restaurační služby v centru Starého Smokovce v restauraci za výhodní cenu jen 100 Sk za kompletní menu. V případe věčších zájezdů je možná dohoda ceny za stravu. Internetové služby a posezení v cukrárně.

Tato horská krajina má hodnotu pro krajinu Slovensko. Jde o lokalitu masivu hor na Slovensku. Různorodý terén využíváme pro lajckou turistiku i horolezectví. Okolité území mají přidanou hodnotu skvělým klimatem. Luxusní pobyt se dostává do povědomí taky účinky čistého vzduchu. Důležitou částí pobytu jsou turistické služby na blízku.

Tato web stránka představuje ubytování v objektu chatovými prvky. Je vhodný do lesního prostředí a tak bývá vyhledáván. Může to být hledaná možnost ubytování pro všechny kteří si rádi vaří vlastní oblíběné jídla. Slovensko ve svých místách může mít i takovéto ubytování.

Podtatranský kraj nabízí podhorské pobyty. V lokalitě určitě vyskoušejte horké prameny - ve věčším počtu u měst. Blízké hory Magura má takovéto minerální vody též. Proto jděte na Ružbachy. Může to být další místo co Slovensko zařazuje k nevšedním.

Tradičním sportovním doplňkem jsou běžecké lyžování a taky vysokohorská turistika. Této skutečnosti se přispůsobují obchodní stánky a ještě služby. Slovensko nabízí zde rozvinuté želízka kvalitních sportovišť - upravěných sjezdovek. K dobrému zájmu o zákazníka přináleží zajímavá lokalita v okolí osad anebo měst.

dovolená Menguaovce ubytování Rogalo

pokoj detske hřiště

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku