Nacházíte v této části webové stránky: Skip Navigation LinksUbytování na Slovensku  >>  Hory  >>  Ubytování ve Vysokých Tatrách  >>  Snežienka
dovolená v Tatrách ubytování Vysoké Tatry - oblasti dovolené

Tatranská Lomnica Slovensko Snežienka dovolená

Dovolená tady dáva možnosti oddychu v lokalite s dobrou dopravou. Penzion naleznete v centru malebné Tatranské osady Tatranská Lomnica Slovensko obklopené horama. Snežienka je vzdálena asi 300 m od lanovky na Skalnaté Pleso. Otevřené a kryté tenisové kurty jsou ve vedlejším penzionu. Situační výhoda penzionu je v 100 m od krytého plaveckého bazénu.

Ubytovací zařízení poskytuje ubytování v šesti dvoulůžkových apartmánech s možností přístýlky. Pokoje vybavěny kuchyní s ledničkou, TV-sat, koupelnou a WC. Poskytování stravy - snídaně formou švedských stolů.

Tato horská oblast má hodnotu pro horskou destinaci Slovensko. Je to známá lokalita masivů hor na severu Slovenska. Vysokohorský terén má potenciál na procházky i horolezectví. Okolité regiony mají výhodu v zdravé klímě. Luxusní pobyt získává na hodnotě léčebními dovednostmi čerstvého ovzduší. Uznávaným doplňkem pobytů jsou atrakce pro návštěvníky na blízku.

Tato strana pojednává pobyty v domě s dřevěnými prvky. Hodí se do lesního porostu tak jej navštěvníci hledají. Může to být hledaná alternativa pobytů pro lidi kteří si rádi udělají vlastní jídla. Slovensko ve svých krajích má i takovéto ubytování.

Tatranský kraj dodává kvalitní pobyty. Zde můžete vyskoušet horké termály - ve velké věčšině u Popradu a blízkém okolí. Nedaleká Magura skrývá témněř stejné vodní vývěry taky že jo. Pro takové účely navštivte Ružbachy. Určitě to je území co Slovensko doplňuje jako kvalitní.

Oblíbeným sportovním zážitkem jsou lyžování anebo taky turistika. Této skutečnosti se přispůsobují obchodní stánky a taky služby pro turisty. Slovensko propaguje v této části dobré želízka kvalitních sportovišť samozřejmně lyžařských sjezdovek. K starostlivosti o zákazníka patří zajímavá lokalita v okolí vesniček a městeček.

dovolená Tatranská Lomnica penzion Snežienka

mapa

 

© Copyright 2011 Všechny Práva Vyhrazena - www.ubytovanie-tatry.net - ubytování na Slovensku